Spoznaj sympatickú ryšavku z Košíc: Linda vnáša do svojich outfitov nadčasovosť

Foto: instagram.com/lapkinn

#Nie všetci majú také šťastie ako nasledujúca žena. Venuje sa tomu, čo má rada, robí to naozaj perfektne a jej prácu dokážu oceniť aj ďalší ľudia. Reč je o módnej blogerke Linde Babušík Adamčíkovej, ktorá pochádza z Košíc.

Možno si aj ty položíš otázku, čo je na módnom blogu špeciálne, keď vyrastajú ako huby po daždi. Okrem profesionality, ktorú do blogerstva vnáša Linda, známa najmä ako Lapkinn, sa od iných odlišuje aj tým, že ešte v roku 2015 bola ocenená titulom Bloger roka v kategórii móda.

Svoje fotografie uverejňuje na Instagrame a každá z nich je značne upravená a dotvorená oranžovým efektom. I napriek tomu to nepôsobí umelo, ale ako malá umelecká galéria. Z jej profilu budeš mať pocit večnej jesene.

Jedným z poznávacích znamení je pokrývka hlavy, ktorej sa dnes mnohí boja. Lapkinn ju ale kombinuje veľmi efektne a tento kúsok dodáva celému outfitu jedinečnosť. Ryšavka si svojim nadčasovým štýlom podmanila viac ako 15-tisíc followerov a noví jej neustále pribúdajú. Čo povieš na niektoré z jej outfitov?

Ak sa chceš s nami podeliť o svoje fotografie, taguj na Instagrame #hashtagdievca

 

 

Odporúčame