Športový nákrčník namiesto rúška: Slovenský výrobca priniesol super náhradu, ktorá poslúži aj po korone

Zdroj: uber-nutrition.sk

Nosenie rúška je stále povinné v interiéroch, ale ako alternatívu klasického rúška môžete použiť tento elegantný športový nákrčník, ktorý je vyrábaný na slovensku.

Pasuje k športovému oblečeniu a je použiteľný v teple aj v zime.

Jeho výhodou je, že ho môžete používať aj ako ochranu tváre a krku pred chladom a pasuje viac k voľnočasovému a športovému oblečeniu. Za cenu klasického rúška tak dostanete kúpiť vec, ktorú využijete aj v budúcnosti. Na výrobu sa používa kvalitný materiál, ktorý je dostatočne priedušný, aby sa v ňom dalo dýchať a nebolo teplo a zároveň chráni dýchacie cesty pred prachom, mikro-kvapôčkami vo vzduchu, ktoré môžu prenášať choroby.

Užší strih – nezošmykuje sa z tváre dole.

Má univerzálnu veľkosť a je elastický, môžu ho nosiť aj deti aj dospelý a na rozdiel od podobných produktov iných výrobcov má užší strih a nezošmykuje dole z tváre.

V akciovej cene (–28 %) (€7,90) si ho teraz môžete objednať na stránke výrobcu.

Zdroj: uber-nutrition.sk

V pracovných dňoch je dodacia doba obvykle do 24 hodín. Môžete si ho objednať aj vo viacerých farebných prevedeniach.

Zdroj: uber-nutrition.sk

Produkt je vyrábaný na Slovenku firmou, ktorá sa zaoberá predajom športovej výživy Uber Nutrition. V ponuke uber-nutrition.sk nájdete hlavne športové doplnky výživy ako sú proteíny. Ale taktiež mnoho kvalitných a zaujímavých produktov ako napríklad Spaľovač tukov Thermo performance. ktorý obsahuje kombináciu najúčinnejších látok na spaľovanie. Synefrín, kofeín, extrakt zo zeleného čaju a karnitín tartrát.

Zdroj: uber-nutrition.sk

Na naberanie svalovej hmoty a lepšie výkony v športe dobre poslúži produkt Crea-performance.  Je to nová generácia kreatínu, ktorá minimalizuje zadržiavanie vody a mnohonásobne lepšie sa vstrebáva do svalovej bunky.

Na stránke eshopu uber-nutrition.sk v sekcii blog nájdete aj mnoho zaujímavých článkov. Napríklad všetky cviky na jednotlivé partie. Ale aj mnohé iné.

Zdroj: PR článok
Odporúčame