Špeciálny deň pre knihožrútov: Dnes sa neoslavuje iba Valentín

unsplash.com

 

 

#Väčšine sa 14. február spája so sviatkom zaľúbených, teda s dňom Sv. Valentína. Vyzdobené obchody srdiečkami, potraviny plné cukroviniek a z každej strany slogany smerujúce k obdarovaniu toho druhého.

Mohlo by vás zaujať: 

«Valentín je tu, my máme tajnú zbraň pre ženy: Tipy na darčeky, ktorými si ho získate»

Dnešok nie je iba dňom nafúknutých marketingových kampaní. Na svoje si prídu aj milovníci kníh a čítania, pretože sa oslavuje Medzinárodný deň darovania kníh.

Medzinárodný deň darovania kníh je svojim spôsobom tiež určitý druh lásky. V množstve písmenok nachádzame veľké myšlienky, ponárame sa do príbehov druhých či sa dozvedáme nové skutočnosti. Buďte originálny a v dnešný deň neobdarujte vašu milovanú osôbku tradičnou bonboniérou či kvetmi, ale knihou.

A ak náhodou ste osobou, ktorá do dnešného dňa ešte nenašla spriaznenú dušu a ste sám, urobte radosť sebe. Dobrá kniha bude verným spoločníkom na najbližších niekoľko dní a môžete sa k nej vrátiť vždy, keď budete chcieť.

Vždy, keď niečo čítam, počúvam nejakú pesničku, alebo pozerám film, objaví sa pasáž, v ktorej sa nájdem. #dnescitam knihu od #evitaurbanikova s názvom #nakreslimivietor a práve je tu zaujímavá veta. "Toto nedopadne dobre Maca, takéto veci nikdy nedopadnú dobre." Doslovne to je tam takto napísané aj s mojím menom. Znamenie? Aj som mala napísaný preslov k tomu, ale potom som sa na to vykašľala. Raz napíšem knihu a spomeniem to tam aj s tými "mojími" pasážami, ktoré zas budú sedieť na niekoho iného…🙂Užívajte si víkend.😘 #dnescitam#evitapress#NakresliMiVietor#home#sweethome#latte#grape#gofry#ipad#apple#emir#MilionYearsAgo#nostalgia#book#instadaily#instamoment#instapic#photooftoday#weekend#domacapohoda#knihaNajlepsiSpolocnik#AžPoPsovi#KnihomoľOdmalička #jemshashtagom

A post shared by Marcela Zigová (@marcy.ell) on

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií