SpecialBeatz zverejnil ďalší singel zo svojho debutového albumu BARTER. Na čo všetko sa môžeme tešiť?

Patrik Kosa, viac známy ako SpecialBeatz na našej scéne rozhodne nie je žiadne nové meno. Do popredia sa Paťo dostal najmä v časoch, kedy na scénu prišiel jeho vtedajší aj terajší parťák Pil C. Hrdý nositeľ dresu COMEBACKGANG má však toho za ten čas na konte rozhodne viac, ako „len“ spolupráce s Lukášom. Prakticky všetky veľké spolupráce, či už sa bavíme o Rytmusovi, Ektorovi, Separovi, Strapovi a ďalších sa poväčšine končia tým, že sú bangre a hity. Tento talentovaný beatmaker nedávno spustil predpredaj svojho debutového a mimoriadne očakávaného producentského albumu BARTER. No a na čo všetko sa môžeme tešiť?

Na projekte, ktorý vychádza už čoskoro sa predstaví viac než 20 interpretov. Čo sa týka Slovákov, na albume nebudú chýbať mená ako Otis, Ego, Dame, Boy Wonder či Dymersurovec. Česká scéna tiež neostane bez povšimnutia – na albume hosťujú napríklad Paulie Garand, S. Barracuda, Viktor Sheen či Smack, ale aj spevák z dvojice VR/NOBODY Václav Rouček

Obsah albumu tvorí 14 trackov, z ktorých sú zverejnené zatiaľ 4 – najnovší z nich je singel „PREMÝŠĽAM NAHLAS„, na ktorom hosťuje Otis, Paulie Garand a VR. Taktiež si môžete vypočuť 7 minútový snippet, po ktorom ostáva iba jedna neznáma – deviaty track albumu, o ktorom nevieme zatiaľ vôbec nič, akurát to, že to zrejme bude bomba.

 

Album spoločne aj s merchom si môžete kúpiť na tomto linku. Už nám ostáva iba čakať na release.

 

Odporúčame