Soňa má letnú módu v malíčku: Slovenská kráska očaruje ľudí v Izraeli

Instagram/sonasulek

#Hashtagdievca, ktoré sme na dnes pre vás objavili, sa volá Soňa. Krásna plavovláska, ktorá ako sa sama označuje, je milovníčkou módy a cestovania, púta svojím zjavom pozornosť všade, kde sa objaví. Nečudo. Jej prirodzená krása je naozaj okúzľujúca.

Dlhé husté vlasy tvoria s jej súmernou tvárou a s plnými perami nádherný celok. Štíhla postava ešte viac vynikne v aktuálnom ročnom období, kedy Soňa nosí najmä šaty či krátke nohavice. Vzhľadom k tomu, že slovenská kráska uvádza, že aktuálne žije v Izraeli, musí mať outfity na horúce počasie zvládnuté na výbornú.

Podľa fotografií je zrejmé, že stavia na istotu a kombinuje najmä basic kúsky, ktoré sú zväčša doplnené o jeden výraznejší prvok. Preferuje bledé farby a ležérnosť, ktorá je najmä v lete must have každej ženy. Ako správna milovníčka módnych trendov vie, že bez fashion okuliarov či trendy doplnkov v podobe pletenej kabelky či klobúku sa nezaobíde. Do dokonalosti to dovádza už iba posledná vec – roztomilý úsmev, rovné biele zuby a energia, ktorá z tejto ženy vyžaruje. Aj na základe toho ju na Instagrame sleduje viac 13,5-tisíc ľudí.

Poznáte krásne dievča, o ktorom by sme mali napísať, alebo si ňou ty sama? Dajte nám follow na našom Instagrame @hashtag.sk, používajte jeden z našich hashtagov napríklad #hashtagdievca a vďaka tomu vás hravo nájdeme a s chuťou dáme o vás vedieť celému Slovensku.

Odporúčame