Snoop Dogg x Eminem: Kto z nich je lepší rapper? (VIDEO)

Snoop Dogg x Eminem – dve ikony rapového sveta. Dvaja rozdielni interpreti, ktorí dlhodobo dokazujú, že sú vo svojom odvetví legendami. Zamýšľali ste sa ale niekedy nad tým, kto z nich je v skutočnosti lepší a či sa to dá vôbec v ich prípade určiť? 

Snoop Dogg x Eminem: Kto je lepší?

Debatu o tom, či je Snoop Dogg lepší ako Eminem, respektíve, či to platí opačne, zľahka rozvírilo toto video, ktoré sa šíri sociálnou sieťou Facebook.

„Si pre mňa výzvou brácho,“ rozhovoril sa Snoop Dogg. „Priniesol si nový štýl, vďaka tebe som sa vrátil aj do karate školy, bol som vtedy len mladý MC. Vieš, čo sa snažím povedať, rap game by mala byť práve takáto, mala by prinášať výzvy, mala by ťa donútiť zlepšiť sa.“

„Mal si tendencie ukazovať sa,“ dodal Snoop, do čoho mu Eminem skočil. „Nie, to ty, to ty si sa rád ukazoval.“ A potom sa zhodli na tom, že každý reprezentuje to, čo im je blízke. Tak by to malo byť, no nie?

Samozrejme, berte to celé s nadhľadom, legendy ako Eminem a Snoop nemusíme ani porovnávať. Stačí si užívať ich tvorbu a odkaz, ktorý v rape, respektíve celkovo v hip-hope zanechali.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Snoop Dogg, Eminem, FB Watch

Odporúčame