Snažili sa len brániť svoju mužnosť: Toto všetko dokáže urobiť chlap, aby dokázal okoliu, že je skutočne mužom

Photo by Asaf R on Unsplash

#V našej spoločnosti vládnu silné stereotypy, ktoré nám vedia niekedy poriadne skomplikovať život. V praxi sa s nimi stretávajú nielen ženy. Nevyhne sa im ani silnejšie pohlavie. Anonymní užívatelia Redditu prezradili, čoho všetkého sú muži schopní, aby si zachovali imidž skutočného chlapa. Ich príbehy sú dôkazom toho, že ani mužom nechýba fantázia a vynaliezavosť. Príjemnú zábavu!

#1 Pekné kokteily sú len pre baby

Photo by Garett Mizunaka on Unsplash

Môj otec miluje rôzne sladké kokteily, ktoré nielenže dobre chutia, ale aj dobre vyzerajú. Otec sa ich však hanbí objednať, pretože si myslí, že sú len pre ženy, a keby ho niekto videl, tak by hneď utrpela jeho mužnosť. Väčšinu si ich teda objednala mama a potom si potajme svoje objednávky vymenili. Raz sa však predsa odhodlal a objednal si kokosový kokteil s našľahanou penou a kúskom ananásu, ktorý bol ozdobený malým dáždnikom. Nanešťastie, keď čašník priniesol objednávku, tak akurát okolo neho prechádzala partička jeho kolegov, murárov. Otec, aby ukázal, že má „gule,“ tak zvozil čašníka pod čiernu zem. Že on by si v žiadnom prípade neobjednal takú somarinu. Vraj pije pivo, ako každý správny chlap.

#2 Najlepší šofér na svete

Photo by Patrick Baum on Unsplash

Moja kamarátka si našla nového frajera. Poviem to otvorene. Bol dosť divný a všetko bral akosi osobne. Raz, keď sme boli s ním v meste a on šoféroval, takmer hodinu hľadal parkovacie miesto, pretože aby niekde dokázal zaparkovať, potreboval dostatok priestoru. Preto som si neodpustila narážku. „Šoférujem lepšie, než ty.“ Škaredo sa na mňa pozrel, pred domom, kde bývali aj s mojou kamarátkou, otočil auto a vybral sa do mesta vzdialeného takmer 200 kilometrov. Bolo na kopci, samé zákruty a úzka cesta. Chcel mi však dokázať, že práve on je tým najlepším vodičom na svete, a že ho určite „nenatrie“ žiadna žena.

#3 Muž predsa nepije čistú vodu

Photo by henri meilhac on Unsplash

Mám kolegu. Viackrát skončil v nemocnici, úplne dehydrovaný. Pretože ON predsa nebude piť čistú vodu, keďže nemá žiadnu chuť. Tá je len pre slečinky. Pil buď pivo, alebo kávu, alebo presladené nápoje. To, kedy dostane obličkový záchvat, bola skutočne len otázka času.

#4 Kabelka

Photo by Pete Bellis on Unsplash

Odmietam svojej frajerke/dcére/sestre/matke držať kabelku. Neznesiem to ani na sekundu. Ženy si neuvedomujú, aké je to pre mužov ponižujúce.

#5 Radšej nech zmokne

Išiel som s kolegom z práce. Pustil sa prudký lejak. Ponúkol som mu dáždnik. Len sa na mňa zdesene pozrel a odvrkol, že dáždniky sú len pre ženy. Okrem toho sa desil predstavy, že by sa mohol ocitnúť pod jedným dáždnikom s iným mužom. Tak som ho nechal, nech zmokne do nitky.

#6 Skutočne stará škola

Photo by photo-nic.co.uk nic on Unsplash

Raz ma na rande pozval na prvý pohľad celkom sympatický chlap. Ale už na prvom (a zároveň poslednom) rande som si uvedomila, čo je vlastne zač. Musela som ticho sedieť (lebo žena má byť ticho, keď sa jej na nič nepýtajú), nemohla som si nič objednať (vyberal nápoje pre oboch) a nakoniec, keď sme vyšli na ulicu, kráčal dva metre predo mnou. Pretože muž má ísť prvý. Po tejto skúsenosti som mu už viackrát nezdvihla telefón.

#7 Žiaden opaľovací krém

pixabay.com

Mám kamaráta s fenotypom bryndze. V živote nepoužil žiaden opaľovací krém, i keď už po piatich minútach na slnku je červená ako rajčina. Tvrdí, že to vydrží. Pretože opaľovacie krémy sú len pre baby.

Zdroj: reddit.com
Odporúčame