Slovenský Trump Martin Jakubec: Pozrite si najbizarnejšie momenty jeho kariéry

martinjakubec.sk

#Martin Jakubec sa rozhodol vstúpiť do politiky a hovorí o sebe ako o slovenskom Donaldovi Trumpovi, ktorého je veľkým obdivovateľom. O tom, či jeho vstup bude niečo znamenať rozhodnú až voliči o niekoľko rokov, no Jakubec rozprúdil to, čo mu išlo vždy najlepšie – virál.

O koho vlastne ide?

Martin Jakubec má 33 rokov, doktorát a niekoľko firiem, ktoré sa venujú médiám, vydávaniu hudby a tiež je šéfom organizácie Úrad pre národný rozvoj SR, ktorá navonok pôsobí ako štátna inštitúcia, no nie je ňou. Moderoval tiež internetovú reláciu Politika sa nás týka a v komunálnych voľbách kandidoval ako poslanec v bratislavskom Novom Meste. Okrem toho je celebritou, spevákom, filmárom a bohvie čím ešte. Skrátka, renesančná osobnosť.

Jakubec sa od Trumpa líši v absencii reálneho výsledku, vekom a vybudovaným impériom, slovenský Trump je však bohatý inak – bizarnými hudobnými videoklipmi, účasťou v reality šou (aj Trump kedysi jednu mal) a kontroverznými vyhláseniami na sociálnych sieťach. Pozreli sme sa na niekoľko bizarných momentov z jeho šoubizového života.

Martin Jakubec ako filmár

Stránka filmfenomen.sk píše: „Kým sa mama strachuje o milovaného synáčika, otec zakrýva svoj nemanželský pomer s bývalou kolegyňou, na povrch vychádzajú nové skutočnosti, Jakub spoznáva svojho nového kazachstanského súrodenca Botu. V meste sa odohráva lov Jakuba na jeho obete a v Semeništi sa modlia oddané fanúšičky Jakubka za jeho slávu a úspechy. Bláznivá letná komédia, ktorá sa stáva prevratným porevolučným dielom a Jakub Martinec sa stáva kráľom zábavy v bývalom Československu.“ A to ide iba o zlomok opisu filmu Fenomén. Premiéra mala byť 17. novembra, namiesto toho Martinec ohlásil svoj vstup do politiky. Zo stránky sa dozviete pomerne málo, jedna z vecí je, že by v ňom mala vystupovať aj playmate Andrea Járová a film sa napokon do kín dostane až budúci rok.

Martin Jakubec ako reality šoumen

Bohato a zbesilo aj Sladký život, to sú relácie, v ktorých sa osobnosť Martina Jakubca dokázala prejaviť naplno. Je tak jedno z „celebrít“, do ktorej súkromia vďaka televízii môžete nazrieť.

Martin Jakubec a Repete

Táto multifunkčná osobnosť je tiěž zodpovedná za návrat legendárnej značky Repete. Tá vychádza z estrádneho hudobného žánru, v ktorom sa Jakubec cíti najviac doma. Stačí sa pozrieť na rozsiahlosť jeho diskografie. Počet CD, ktoré nahral, je pomerne ťažko odhadnúť, ak nás naše informácie nemýlia, tak by ich malo byť už 26.

Martin Jakubec a pop music

Jakubec alias EMdžej však vie, že dychovkou a estrádami neosloví každého a tak sa zameriava aj na mladšiu generáciu. Stačí si pozrieť jeho prerábku známeho hitu Blurred Lines, prípadne jeden z jeho nových singlov Dupni na to, v ktorého videoklipe sa predstavuje nielen ako spevák, ale aj tanečník.

Odporúčame