Slovenská youtuberka prišla so super nápadmi: Tieto veci sa vám na dovolenke určite zídu

Youtube

#Hoci sa leto pomaly blíži ku koncu, niektorých z nás ešte dovolenka len čaká. Keďže si na ňu častokrát balíme úplne zbytočnosti, youtuberka Lenka priniesla trošku iný pohľad. Veci, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť až mimo, dokážete v ďalekej krajine super využiť. Čo medzi ne patrí?

1) Veľká prázdna nádoba od krému

Výborne poslúži ako spôsob uchovávania cenností. Vmestiť tam môžete mobil, peniaze alebo šperky. Ktorý zlodej by siahol po kréme?

2) Uzatvárateľné vrecko

Výborne poslúži ako ochrana mobilného telefónu pred pieskom či inými záležitosťami. Vedeli ste, že na trhu sú dostupné aj špeciálne uzatvárateľné vrecká, ktoré neprepustia vodu a vy nimi môžete zhotoviť parádne fotky pod morom? Dostupné sú už za pár eur.

3) Zrkadielko

Hotelové osvetlenie je častokrát nedostatočné. Ak sa ženy chcú páčiť okoliu nalíčené, zrkadielko ideálne využijú vtedy, ak sa budú líčiť priamo pri okne. Zabezpečia si tak dostatok svetla a wualá, make-up ako od odborníka je na svete.

4) Predlžovačka s viacerými zásuvkami

Hotelové izby sú najčastejšie na kartičky. Elektrina v nich funguje iba po jej zasunutí. Naviac, ak si chcete dobiť súčasne viacero vecí, treba myslieť aj na to, že počet zástrčiek je obmedzený. Výborná vec!

Odporúčame