Slovenská youtuberka predviedla svoj mejkap talent: Jej halloweenska maska je bravúrna

Foto: instagram.com/martinahornakova

#Halloweenskou tematikou sa to hemží nielen v obchodoch či podnikoch, ale najmä na sociálnych sieťach. Väčšina youtuberiek sa zhoduje, že z pohľadu mejkapu ide o najlepšie obdobie. Môžu sa doslova vyjašiť a pripraviť si netradičný look. Oslava Halloweena pripadá na prelom z 31. októbra na 1. november a ak sa chystáš aj ty na nejakú party, nechaj sa inšpirovať nasledujúcou maskou.

Smrtky či krvilačné príšery sú pasé, stav na niečo originálnejšie podobne, ako je tomu v nasledujúcom prípade. Peckovú masku vytvorila Moma, ktorá sa rozhodla stvárniť ľudskú sochu.

Základom je rozdeliť si tvár na dve polovice. Jednu treba nalíčiť tak, aby vyzerala čo najkrajšie. Mejkap, rozjasnenie časti pod očami, vytvarovanie a zvýraznenie obočia či perfektné mihalnice sú niečo, čo pozná mnoho dievčat. Ťažšie to je s druhou polovicou tváre. Potrebovať budeš najmä bielu a striebornú farbu na telo. Viac ti ale povie Moma vo svojom videu, ktoré má za pár hodín od uverejnenia desiatky tisíc vzhliadnutí. Treba uznať, že toto je zrejme najlepší halloweensky tutoriál zo Slovenska.

Odporúčame