Slovenská kaderníčka prevalcovala konkurenciu na majstrovstvách sveta: Víťazný účes musel byť hotový za menej ako polhodinku

Zdroj foto: Instagram/@alex_foto_praha, @salonsokolov

#Mirka Stroková sa stala majsterkou sveta na prestížnej súťaži OMC HAIRWORLD v Paríži, ktoré sú majstrovstvami sveta. Vo svojom salóne v Bratislave robí z vlasov hotové umelecké dielo a svoju prácu natoľko miluje, že sa stala jej koníčkom. 

„Zdravé vlasy ma nikdy neprestanú baviť,“ uvádza pod svojim príspevkom na Instagrame. Niet sa čomu čudovať, že počas voľna nezalezie pod perinu a svoj voľný čas venuje radšej príprave na prestížne súťaže.

V súťaži OMC HAIRWORLD, ktorej sa zúčastnila Mirka Stroková so svojim tímom si vyslúžili titul majstrov sveta vo svojej kategórii. Členovia tímu boli Sean Kosumovic, Ivana Hermanová a Miroslava Stroková. Svojím talentom a trénovaním prevalcovali Paríž. Na súťaži sa hodnotili nielen vlasy, ale aj make-up, celkový look či maľba na telo. Pre získanie takéhoto prestížneho titulu je potrebné, aby každý z nich uspel aj individuálne. Neskôr sa ich body sčítajú a zaslúženú výhru získa celý tím. 

Mirka, na spomínanej súťaži, tento rok bojovala v Ladies Fashion kategórii. Tá pozostávala z dvoch testov – denný módny účes a večerný módny účes. Súťažiaci mali na prípravu iba 25 minút. Za tak krátky čas dokázala urobiť z vlasov hotové umelecké dielo. 

Odporúčame