Koniec výhovorkám! Vyskúšaj novú slovenskú tréningovú aplikáciu: Cvičenie sa stane zábavou

Koniec výhovorkám! Nová slovenská tréningová aplikáciu

Koniec výhovorkám! Nová slovenská tréningová aplikáciu. Zdroj: Tlačová správa

#Aj ty si nájdeš množstvo výhovoriek len, aby si nemusel začať cvičiť? Tak tomu je teraz koniec. Nová slovenská aplikácia totiž spojila všetky obľúbené aktivity ako športový tréning, interaktívny seriál a aj digitálnu hru do jedného. Cvičenie sa tak od teraz stane zábavou.

Vďaka novej slovenskej aplikácie Vyskilluj sa budeš môcť stať hrdinom napínavého príbehu, v ktorom ťa čakajú rôzne misie a úlohy. Na ich plnenie pritom nepotrebuješ žiadnu myš ani ovládač. Stačí ti tvoje telo. Misie totiž budeš plniť pomocou cvičenia. Čakajú ťa pritom skutočne rôzne prekážky. Okrem toho sa však môžeš stať filmovým hrdinom, ktorý rozhoduje o príbehu a aj o priebehu tréningu. Budeš mať tak na výber z možností a je len na tebe, ako sa rozhodneš.

Koniec výhovorkám! Nová slovenská tréningová aplikáciu
Koniec výhovorkám! Nová slovenská tréningová aplikáciu. Zdroj: Tlačová správa

Aplikácia Vyskilluj je v prvom rade zameraná na športový tréning, ktorý si môžeš vybrať tak, aby bol šití tebe na mieru. Kde však môžeš niečo také vykonávať? Netreba ti na to absolútne nič a robiť to môžeš kdekoľvek, kde si zapneš svoju aplikáciu. A tak či sa nachádzaš doma alebo v prírode ak máš čas zacvičiť si môžeš začať. Každým cvičením budeš totiž nie len bližšie k lepšej postave, ale aj sa posúvaš vo svojom príbehu vo virtuálnej realite.

Koniec výhovorkám! Nová slovenská tréningová aplikáciu
Koniec výhovorkám! Nová slovenská tréningová aplikáciu. Zdroj: Tlačová správa

Autor projektu Pavol Banáš poznamenal, že “dnešná doba ponúka široké možnosti trávenia voľného času, v ktorých sa začína strácať to, čo je pre každého z nás najdôležitejšie. Starostlivosť o vlastné telo. Sedavý spôsob života v práci potrebujeme kompenzovať aktívnym pohybom a športom. Ako sa ale donútiť pravidelne športovať? Odpoveďou VYSKILLUJ je, nenútiť sa! K sledovaniu seriálu alebo hraniu hry sa predsa nemusí nútiť nikto, skôr naopak. Čo ak by to išlo aj so športom? Celý deň sa teším, kedy prídem domov, aby som mohol pokračovať vo svojej športovej misii. Do aktivít, ktoré nás skutočne bavia, sa nútiť nemusíme. VYSKILLUJ ponúka možnosť, ako spraviť takúto zábavnú aktivitu aj zo športu.” 

Spoločnosť spustila crowdfundingovú kampaň, prostredníctvom ktorej môžeš získať aplikáciu Vyskilluj za zvýhodnenú cenu, prístup k exkluzívnym informáciám, fotografiám a videám z procesu nakrúcania a tiež možnosť testovať aplikáciu ešte pred jej oficiálnym spustením. Vyber si svoju odmenu na www.donio.sk/vyskilluj a pomôž tak vzniku tohto unikátneho projektu zo Slovenska! 

 

A čo ty? Vyskúčal by si si takéto cvičenie?

Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame