Slovenky prišli so skvelým vizuálnym a umeleckým nápadom: Charitatívny projekt Copatý kalendár pomáha detským onkologickým pacientom

Zdroj: Facebook.com/Copaňa

#Šikovné Slovenky Natália Toporková a Wanda Wallachová prišli s úžasným projektom, ktorý pomáha detským onkologickým pacientom. Práve Wanda je známejšia pod pseudonymom Copaňa, pričom už z názvu vieš vydedukovať, že sa venuje práve hairstylingu, či braidingu.

Autorka svadobnej korunky Jasminy Alagič Vrbovskej: Každá moja zákazníčka je osobnosť, ktorá sa nebojí určiť si vlastné trendy

Preto prišla spolu s Natáliou k nápadu, do ktorého zakomponovali módnych návrhárov, modelov, či vizážistov zo Slovenska a Česka. Výsledkom tejto práce je kreatívny a netradičný kalendár, ktorého celkový výťažok poputuje do charitatívnej organizácie, Svetielko pomoci.

Projekt podporilo aj niekoľko známych mien, medzi ktoré môžeme zaradiť napr. Lady Ziku, Nikolu Pavlíčkovú (colour_by_nicola), Nikoletu Kováč (surovadcerka) a mnoho iných. Ak by ste mali záujem pomôcť a teda si zakúpiť tento kalendár, môžete tak urobiť cez Instagram copaty_kalendar. Taktiež si ho môžete pozrieť do konca marca v Cathedral Cafe v Košiciach.

Zdroj: Instagram/copaty_kalendar
Odporúčame