Slovák spravil z minima maximum: Stavil 20 centov a na účet mu pribudlo až 46-tisíc eur!

Eurá.

Zdroj: Getty Images

#Na Slovensku sa nedávno odohral ďalší rozprávkový príbeh, na ktorého konci sa rozdávali veľké peniaze. Stačilo na to doslova pár centov.

Za najnižší vklad vyčaroval desaťtisíce

Na pondelkové poobedie z konca augusta istý hráč nikdy nezabudne. V online kasíne eTIPOS.sk hral klasické automatové valce v hre Multiplay 81, pričom jeho stávka bola iba 20 centov. Vraj pri takom vklade nemôže prísť poriadna výhra? Omyl! Na svoje konto si vďaka Zlatému Multilevel jackpotu pripísal až 46 322 eur. Ide pritom o jeden z najvyšších jackpotov v histórii online kasín na Slovensku.

Čakajú ťa až štyri jackpoty

Si zvedavý, ako sa dá podobná suma vyhrať? Stačí mať viac ako 18 rokov a máš šancu. Na úvod je potrebné sa zaregistrovať v licencovanom online kasíne eTIPOS.sk, kde nájdeš viac než 250 najrôznejších hier. Sú tu nielen desiatky výherných automatov, ale aj známe kartové hry poker či blackjack. Chýbať nemôže ani klasická ruleta.

Pripravené sú pre teba navyše až štyri špeciálne jackpoty. Ide o Synot progressive jackpot, Multilevel jackpot, EGT jackpot, Apollo jackpot. Prečo sú vlastne také zaujímavé? Výhry v hodnotách tisícov či desiatok tisíc eur padajú doslova každý deň.

eTIPOS.sk.
Zdroj: eTIPOS.sk

Atraktívne sumy na počkanie

Zlatý Multilevel jackpot je pre hráčov veľmi lákavý. Dôvodom je nielen zaujímavá suma, ale aj pravidelná výhra. V júli sa o tom na vlastnej koži presvedčil aj hráč v rámci hry Book of Secrets – tá mu priniesla výhru 45 022 eur. Mesiac pred ním sa tešil aj iný hráč, tentoraz v hre 100 Hot Wild. Na konto si pripísal jackpot v hodnote 39 547 eur. Istý šťastlivec vďaka hre 81 Hot Ways získal vyše 35-tisíc eur.

Na 33-tisíc eur stačilo aj 10 centov

Príkladov na rôzne finančné výhry od najnižších až po jackpoty je nespočetné množstvo. Veď napríklad jeden z hráčov v hre 100 Burning Hot zariskoval a na jednu líniu mal stavený vklad 40 centov. Hral pritom až 100 línií, jeho celkový vklad sa tak vyšplhal na 40 eur. Plná obrazovka zhodných symbolov mu priniesla sumu 51 596 eur.

Okrem augustového šťastlivca máme aj iný podobný príklad, ktorý sa odohral v máji tohto roka. V hre Firebird Double 27 je minimálny vklad 10 centov – aj to hráčovi vynieslo jackpot v hodnote vyše 33-tisíc eur. Stačilo si len staviť!

Teraz dostaneš aj uvítací bonus

Chceš si zahrať aj ty? Pri registrácii v eTIPOS.sk aktuálne dostaneš aj uvítací bonus až do výšky 1 050 eur a 280 voľných spinov. Následne si vyberieš hru a možno aj ty budeš oslavovať tisíce na svojom účte. Hrať pritom môžeš prostredníctvom smartfónu, počítača či tabletu – hocikedy a hocikde.

ZISTIŤ VIAC O ONLINE KASÍNE

eTIPOS.sk.
Zdroj: eTIPOS.sk

Advertoriál pripravený so spoločnosťou TIPOS.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame