Slováci zhodnotili, v čom je Praha lepšia ako Bratislava: Fakt o našom srdci ťa ohúri!

Foto: pixabay.com

#Tento týždeň sme sa na našom Instagrame @hashtag.sk spýtali ľudí zaujímavú otázku: V čom je podľa vás Praha lepšia/horšia v porovnaní s Bratislavou? Do odpovedí sa zapojili nielen našinci, ale aj bratia Česi. Ako to dopadlo sa dozvieš hneď, ako si rozklikneš nasledujúcu fotografiu na našom profile.


Rozlišujeme niekoľko druhov „prežitia“. Jedno z najťažších je rozhodne to, ako prežiť z výplaty, ale hneď za tým nasleduje prežitie v prírode. Aj preto sme ti ponúkli tento týždeň súťaž o kurzy prežitia 1+1, ktoré dáme nielen tebe ale aj tvojmu kamošovi, mamke, proste hocikomu, koho máš rád.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

SUŤAŽ, aká tu ešte nebola! 🔥 Zapoj sa do arktickej súťaže s kinofilmom ARCTIC: Ľadové peklo a vyskúšaj si kurz prežitia v divočine na vlastnej koži. Až 5 z vás vyhrá poukaz pre seba a kamoša, s ktorým si vyskúša boj o „prežitie“. Mimochodom, hodnota jedného poukazu je až 120 eur! ❄️ 1️⃣ lajkneš túto fotku, 2️⃣ v komente označíš kamoša, s ktorým by si chcel zažiť kurz prežitia, 3️⃣ OBAJA dáte follow na @hashtag.sk Súťaž trvá do 1.4. a žrebujeme až 5 výhercov, pričom každý získa po 2 poukazy.  Držíme ti palce! Celé pravidlá súťaže tu – http://bit.ly/2KE2pzK . . . #hashtagsk #sutaz #slovensko #slovakia #ladovepeklo #arcticladovepeklo #kurzprezitia #followme #media #movie #film #cinema #instapost #picoftheday

Príspevok, ktorý zdieľa hashtag.sk (@hashtag.sk),

A toto sú ďalšie top posty z tohto týždňa…

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Tak ako, vyprážaný rezeň alebo radšej čapované? 😂✌️ #hashtagsk  #followme #slovakia #volby #volby2019

Príspevok, ktorý zdieľa hashtag.sk (@hashtag.sk),

Odporúčame