Slováci parádne zakročili proti ignorujúcemu vodičovi: Bratislava sa tým zaradila k ďalšej metropole

Foto: unsplash.com

#Slováci nevedia problémy riešiť a častokrát iba o nich rozprávajú. Doma, v pube pri pive, či s ovládačom ruke pred televíziou komentujú a nadávajú na dianie v našej krajine. To, čo sa teraz udialo v Bratislave, do tejto kategórie ale rozhodne nepatrí.

Nie je žiadnym tajomstvom, aký problém súvisiaci s dopravou vládne v našom hlavnom meste. Nielen množstvo áut, zlá kvalita ciest, ale najmä chýbajúce miesta na parkovanie či nedostatočne vybudované cyklochodníky sú to, čo mnohým zdvíha žlč. Keď sa ľuďom ale naskytol pohľadom na to, ako vodič surovo odparkoval svojho tátoša na cyklotrase, bolo rozhodnuté.

Na facebookovej stránke Útrapy Bratislavského cyklistu sa objavila fotografia toho, ako neznámy/a zakročil proti neohľaduplnému vodičovi. Vodičovi na Dunajskej ulici bolo po vzore Stuttgartu vysvetlené, že na cyklotrase sa neparkuje a to vskutku originálnym spôsobom. Skvelá práca!“ informuje stránka.

Foto: Facebook/Útrapy Bratislavského cyklistu
Foto: Facebook/Útrapy Bratislavského cyklistu

16 odpovedí na “Slováci parádne zakročili proti ignorujúcemu vodičovi: Bratislava sa tým zaradila k ďalšej metropole”

 1. Ked uvidite cyklobuznu zavadzujucu na ceste blokujuc dopravu pomalou jazdou. Treba ich vytlacit na cyklotrasy nech nezavadzaju. Ako ja nejazdin autom na cyklotrasach nech nejazdia oni na ceste

  • Kkkk*otina celé, cyklista je účastník ako aj ty alebo ten, čo tlačí káru po okraji vozovky. Vytláčaj kamión, na to guličky nemáš.

     • Zrejme nemas vodicak. Za pomalu a obmedzujucu bezdovodnu jazdu mozes dostat 50e pokutu

     • áno, pri motorovom vozidle, ale nie pri cyklistovi. to že má niekto vodičák ešte neznamená, že ovláda. asi tvoj prípad.

     • Vramci bezpecnosti a zdraveho rozumu cyklista na ceste nema co robit nech si ide jazdit na cyklo trasy tam mu nehrozi nehoda

     • Cyklista je taký istý účastník ako vodič motorového vozidla jednostopového, dvojstopového, konský povoz, peší chodec, človek tlačiaci káru a pod. V rámci zdravého rozumu si doštuduj predpisy alebo odovzdaj vodičské oprávnenie. Bude o jedného idiota na ceste menej a zvýši sa tým bezpečnosť ostatných účastníkov. Podľa tvojej prieb&&b&lej teórie, vzhľadom na parametre kamióna a bezpečnosť, nemá na ceste čo robiť osobné vozidlo. Svoju silu si dokazuj voči kamiónu, ale na to zjavne nemáš gule, tak ona&n&uješ na zraniteľnejšom a slabšom v doprave. Si typický príklad e&&b&nutého vymletého slopáka, čo dokazuje aj tvoj nick. Zbohom niemand.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií