Slováci parádne zakročili proti ignorujúcemu vodičovi: Bratislava sa tým zaradila k ďalšej metropole

Foto: unsplash.com

#Slováci nevedia problémy riešiť a častokrát iba o nich rozprávajú. Doma, v pube pri pive, či s ovládačom ruke pred televíziou komentujú a nadávajú na dianie v našej krajine. To, čo sa teraz udialo v Bratislave, do tejto kategórie ale rozhodne nepatrí.

Nie je žiadnym tajomstvom, aký problém súvisiaci s dopravou vládne v našom hlavnom meste. Nielen množstvo áut, zlá kvalita ciest, ale najmä chýbajúce miesta na parkovanie či nedostatočne vybudované cyklochodníky sú to, čo mnohým zdvíha žlč. Keď sa ľuďom ale naskytol pohľadom na to, ako vodič surovo odparkoval svojho tátoša na cyklotrase, bolo rozhodnuté.

Na facebookovej stránke Útrapy Bratislavského cyklistu sa objavila fotografia toho, ako neznámy/a zakročil proti neohľaduplnému vodičovi. Vodičovi na Dunajskej ulici bolo po vzore Stuttgartu vysvetlené, že na cyklotrase sa neparkuje a to vskutku originálnym spôsobom. Skvelá práca!“ informuje stránka.

Foto: Facebook/Útrapy Bratislavského cyklistu
Foto: Facebook/Útrapy Bratislavského cyklistu

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií