Skvelá správa pre fanúšikov Jokera: Štúdio už údajne pracuje na pokračovaní, vidieť by sme mali aj ďalších záporákov

Joker. Zdroj: YouTube/Warner Bros.

#Snímka Joker momentálne ešte stále vládne kinám po celom svete vrátane Slovenska. Väčšina recenzentov je s projektom spokojných, nehovoriac o samotných divákoch, ktorí nešetria chválou a film titulujú ako najlepší za tento rok. O tom svedčia aj tržby, ktoré pomaly atakujú hranicu 800 miliónov dolárov.

Psychóza, provokácia a brutalita: Joker je hereckým koncertom Joaquina Phoenixa, ktorý nastavuje zrkadlo dnešnej spoločnosti

Najdôležitejšie však je, že predstaviteľ hlavnej úlohy, Joaquin Phoenix, si postavu nadovšetko zamiloval. Herec, ktorý roky odmietal vkročiť do komerčného projektu a zároveň zastával názor, že upísať sa nejakej úlohe na mnoho rokov (takto funguje napríklad Marvel a DC so svojimi kontraktami) je herecká samovražda.

Joker. Zdroj: CINEMAX

Podľa serveru We Got This Covered však teraz všetko nasvedčuje tomu, že štúdio Warner Bros. už aktívne pracuje na pokračovaní. Ide o pomerne prekvapivé vyjadrenie, keďže Joker pôvodne vznikol bez akýchkoľvek plánov na druhú časť. Dej by sa mal posunúť o niekoľko rokov vpred, takže budeme sledovať Jokerov nárast moci v meste Gotham.

VIDEO Každý predstaviteľ Jokera vo fantastickej kompilácii: Pozri si VIDEO na štýl intra zo seriálových Priateľov

Zaujímavosťou je, že by sme mali vidieť aj dvoch ďalších známych batmanových záporákov, konkrétne Penguina a Two-Face. Oficiálne však nie je nič potvrdené, no všetko nasvedčuje tomu, že sa pokračovania skutočne dočkáme. Chcel by si na veľkom plátne opäť raz vidieť príbeh Arthura Flecka, alebo máš pocit, že tento film bohate stačil? 

Zdroj: We Got This Covered, hashtag.sk
Odporúčame