Skupinová časť CCE Champions odštartuje už tento týždeň: Celkovo sa pozrieme na 8 rôznych skupín

Zdroj: Tlačová správa

#Trojica domácich tímov dokráčala cez otvorené kvalifikácie až do skupinovej časti CEE Champions, ktorá štartuje už tento týždeň. Celkovo sa pozrieme na 8 rôznych skupín.

Hippomaniacs, Team Young a Inaequalis.Sazka budú predstavovať želiezka v ohni pre domácu Dota 2 scénu v nadchádzajúcich bojoch skupinovej časti CEE Champions. Tímy budú súťažiť o prize money $10.000.

Zdroj: Tlačová správa

Skupina B – Hippomaniacs

V poradí druhej skupine sa predstaví jedno z najzvučnejších mien spomedzi domácich tímov, Hippomaniacs, ktoré sa postaví tímom z Estónska, Chorvátska a Grécka. Uvidíme, či súčasná zostava tímu dokáže nadviazať na minulé úspechy organizácie a presadiť sa.

Skupina E – Team Young

V skupine E bude domáce farby hájiť Team Young, ktorý sa postaví Bulharsku, Lotyšsku a Maďarsku. Zostava okolo hráča Adeho patrí na lokálnej scéne k favoritom na najvyššie priečky v hocktorom turnaji. Uvidíme, aká však bude ich cesta naprieč CEE regiónom.

Skupina F – Inaequalis.Sazka

Trojicu uzatvára v skupine F víťaz domácich kvalifikácií Inaequalis.Sazka. Podľa slov od domáceho komentátora a analytika poKa, je možné, že tím má momentálne najsilnejšiu zostavu od ich vzniku. Súperiť budú s vyzývateľmi z Grécka, Čiernej Hory a Litvy.

Skupinová časť sa teda bude odohrávať systémom GLS vo formáte BO1 zápasov. Na prvé domáce zápasy, v podaní tímu Hippomaniacs, sa pozrieme už vo štvrtok 10.11. od 17:00. Sledovať ich budete môcť naživo na Twitchi LanCraftcz.


Chceš byť nonstop v obraze?

 

Zdroj: Tlačová správa/Lancraft
Odporúčame