Skoro pol milióna za pár dní: Ideš aj ty rakety jak pizza? Vypočuješ si ich všade

Čakali ste toto? Rytmus a Frayer Flexking možno áno, ale zbytok rapovej scény a väčšina poslucháčov zrejme nie. Frayer Flexking spojil sily s legendárnym členom skupiny Kontrafakt a spoločne vydali von track Rakety jak pizza, z ktorého sa stala naozaj virálna skladba. Pre tých, ktorým sa to dostalo pod kožu (tak ako nám) máme pozitívnu správu – tento track si vypočujete už na všetkých platformách.

Frayer Flexking, ktorý sa zobral na našej scéne prakticky z ničoho nič, i keď tí, čo ho poznajú, vedia, že jeho príbeh je skutočne zaujímavý a v momentoch až inšpiratívny, spojil v najnovšom singli sily s Rytmusom, ktorý sa nebráni spoluprácam s mladíkmi a plní v istom ohľadu pozíciu krstného otca slovenského rapu. Snaží sa odovzdať skúsenosti a keď vidí, že má niečo potenciál a zmysel, nemá problém sa stať toho súčasťou.

Prečo RAKETY JAK PIZZA? Ktovie, ale na tom zrejme ani nezáleží. Virál je vonku, veď od nedele túto skladbu počulo viac ako 430 tisíc ľudí a nebyť kombinácie Simy a Kaliho, pravdepodobne by sa jednalo o track, ktorý bude jednotkou v slovenských trendoch. Ale aktuálne čísla sú dôkazom toho, že Frayer Flexking s Rytmusom dali von niečo, o čom budeme počúvať ešte veľmi dlho. K tomu dodajme mierne nečakaný a netradičný beat od Maikyho, ktorý dotvára uletenú skladbu. A videoklip? Hovorí sa o ňom a to je zrejme najpodstatnejšie.

Rytmus najnovšie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram informoval, že track je online na všetkých streamovacích platformách, a tak si túto skladbu môžete vypočuť absolútne všade. A člen legendárnej skupiny Kontrafakt dodal: „Ste skvelí.“ Nuž nečudo, táto skladba má skutočne veľký potenciál a čísla budú ešte väčšmi narasať. K tomu dodajme šikovný a jednoduchý merch a máme tu produkt, ktorý je naozaj úspešný.

Rytmus na tento rok oznámil nový album, na ktorý sa teší zrejme každý, kto sleduje slovenský rap. A Frayer Flexking? Ten si ide skutočne rakety jak pizza a jeho ďalšie kroky budeme podrobne sledovať. Slovenskú scénu berie útokom a – darí sa mu to.

Foto: Rytmus, profil na Instagrame, ilustračné

Odporúčame