Skladby, ktoré ti mohli uniknúť: Konex so Separom, Gleb či Momo s Majkom Spiritom

Ako píšeme v našom predošlom článku, nachádzame sa v letnom období, kedy vychádza prakticky denne množstvo novej hudby. Niekedy je náročné všetko zachytiť, pričom sa môže veľmi ľahko stať, že poslucháč ani len nezistí, že vyšla poriadne kvalitná skladba. My sa samozrejme snažíme vám všetko priblížiť včas, aby ste mali prehľad. Prinášame niekoľko trackov z uplynulého obdobia, ktoré, ak ste ich náhodou ešte nepočuli, mali by ste to hneď napraviť.

gleb – PA PA 

Glebov nový singel PA PA vyšiel presne 27.júna a k dnešnému dňu si ho na video platforme YouTube vypočulo viac ako 286 tisíc ľudí, čo je výborné. Okrem toho, tento song lajklo viac ako 21 tisíc užívateľov, pričom len 244 dalo „nepáči sa mi to“. Gleb po konci labelu FCK THEM tvorí sám, pričom mu to na kvalite rozhodne neuberá, práve naopak. Aj v tomto songu dokazuje, že svieži, že je fresh, že ide striktne a lyricky je na tom naozaj výborne. Okej, opäť môžeme polemizovať o tom, že jeho štýl nie všetkým sedí, ale to tu bude vždy. Gleb na svojom profile na Instagrame informoval, že na album si budú musieť jeho fanúšikovia ešte chvíľu počkať. Aj preto teší, že je von PA PA, a teda vec, ktorá toto čakanie aspoň o kúsok skráti.

Momo, Majk Spirit – SNY

Skoro štyristo tisíc prehratí od 27.júna, wow, ale niet sa čo čudovať, pretože toto je jeden z najlepších trackov, aké v tomto kalendárnom roku vyšli. Momo spojil sily s Majkom Spiritom a spoločne priniesli song SNY, ktorý, ak ťa nenamotivuje, tak ťa zrejme nenamotivuje už nič. Skutočne, táto skladba má všetko, čo by mala mať, ešte ako bonus dostala aj videoklip. Sny je track, ktorý nájdete na čerstvom Momovom albume MMXI, ktorý vyšiel pred niekoľkými týždňami a analyzovali sme ho aj na našom webe. Ak váhate, či si začať plniť svoje sny a byť možno o niečo odvážnejší ako doteraz, toto je čas, aby ste pochybnosti odhodli a išli si za tým, čo naozaj chcete. Uvidíte, že neoľutujete.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Raper Gleb prichádza s ďalšou obrovskou novinkou: Toto na Slovensku ešte nikdy nebolo!

Konex, Separ – SUPERNOVA 

Titulná skladba aktuálneho Konexovho albumu SUPERNOVA, v ktorej úvode sa dozviete, čo vlastne samotný názov znamená. Aktuálne šestka v hudobných trendoch na slovenskom YouTube a výborná kombinácia dvoch vo forme tvoriacich rapperov. Konex spojil sily so Separom a dostali sme track, v ktorom je super text, výborné riadky, kvalitná hudba a v neposlednom rade aj podarený videoklip. Takto nejako by to malo vyzerať, keď sa niekto snaží robiť kvalitu. Chválime po všetkých stránkach. A na škodu nebolo ani menšie vedecké okienko v úvode.

Kali – Prázdne vajcá

Takmer pol milióna prehratí za necelý mesiac. Kali dokazuje, že hit urobí zo všetkého a to po tomto tracku prišli spolupráce s Egom a so Separom. Nuž, ak Kaliho máte radi, máte sa na čo tešiť, pretože o ňom budete počúvať pravidelne a zo všetkých strán. A ak ho radi nemáte, tak sa pripravte na to, že ho budete počuť všade aj tak. Kali dokazuje, že presne vie, čo musí urobiť, aby sa jeho hudba dostala k masám, pričom, nezabúda na kvalitu, čo je veľmi dôležitý aspekt akejkoľvek tvorby.

Majself – Porcelán 

Ak by si nekto myslel, že si Majself dáva voľno, bol by na omyle. V uplynulom období bol voči svojim priaznivcom a celkovo verejnosti naozaj veľmi otvorený a úprimný, pričom načrtol aj svoj zdravotný stav, ktorý rozhodne nie je jednoduchý. Nezabúda na to, čo ho baví a čo mu ide, na tvorbu hudby. Dávame do pozornosti skladbu Porcelán, ktorá vyšla 20.júna 2021 a mohlo sa stať, že ušla tvojej pozornosti, preto to poďme spoločne napraviť.

Tak to by sme mali. Buďte stále naladení, pretože z toho, čo je známe, nás čaká v najbližšom období naozaj veľa zaujímavých trackov, o ktorých rozhodne bude reč. Koniec koncov, tak by to malo byť, ešte teraz v lete, keď ľudia novú hudbu vyslovene vyhľadávajú. Tešíme sa na to, čo príde.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Raper Gleb prichádza s ďalšou obrovskou novinkou: Toto na Slovensku ešte nikdy nebolo!

Foto: Konex – profil na Instagrame Konex

Odporúčame