Skladba, ktorá si zaslúži remix? Pridenyyy vedel, že N’Golo Kanté je fenomén

V piatok sme sa rozhodli prepojiť dva fenomény: futbal a rap. Priniesli sme vám článok o obrancovi anglického klubu Manchestru City Oleksandrovi Zinchenkovi, ktorý to v minulosti skúšal aj ako rapper. Vzhľadom na to, aká veľká téma futbal je, prinášame článok o ďalšom futbalistovi, N’Golovi Kantém. Áno, veľmi dobre viete, že track s názvom KANTE v minulosti priniesol rapper Pridenyyy.

Sami sme sa tomuto songu v minulosti venovali na našom webe. Vtedy sme ešte netušili, že prejde niekoľko mesiacov a meno N’Golo Kanté bude na vás vyslovene kričať z každého kúta sociálnych médií. Jedná sa o francúzskeho futbalistu, ktorý je nesmierne skromný a sympatický, pričom v neposlednom rade je veľmi-veľmi kvalitný. Hrá za londýnsky klub Chelsea, ktorý cez víkend vyhral prestížnu súťaž Ligu majstrov.

A viete kto bol najlepším hráčom zápasu? N’Golo Kanté. A ako sme si všimli, ľudia toto meno vo veľkom googlili aj v našich končinách, čo ich dostalo aj k sladbe od Pridenyyho. Preto sme sa rozhodli k nej opäť vyjadriť, i keď ako píšeme vyššie, už sme ju raz riešili. Nie nadarmo sa hovorí, že načasovanie je všetko.

707 tisíc pozretí? Slušné, ale vzhľadom na to, aký je KANTÉ momentálne fenomén, je to málo. Ktovie, možno aj tento text prinesie Pridenyyho tracku ďalšie pozretia. Ak aj futbal nesledujete, nepochybujeme o tom, že meno N’Golo Kanté sa k vám v uplynulých dňoch akýmkoľvek spôsobom aspoň okrajovo dostalo. Tento song je nadčasový a myslíme si, že ak by vyšiel tesne po finále Champions League 2021, tak štatistiky a ohlasy by išli výrazne nahor.

Takto ale môže Pridenyyy pracovať s tým, že Kantého cenil už dávno pred tým ako ho dokonalo docenil celý (nielen) športový svet. Možno nepreženieme, že dodnes sa jedná o jeden z najsledovanejších Pridenyyyho trackov, ktorý poznajú aj ľudia, čo tohto interpreta až tak nepočúvajú. A presne o tom to je, z času na čas vznikne skladba, ktorá sa k vám jednoducho nejako dostane.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Koky prehovoril o tom, ako mu pomáhal Yzo. Čo ho prekvapilo? (ROZHOVOR)

Ktovie, či teraz, keď je N’Golo Kanté skloňovaný úplne všade, nezváži Pridenyyy remix verziu pôvodného songu. Keby si zavolá hosťa, pridá pár sloh a možno aj nový zaujímavý videoklip, môže to byť banger, ktorý ľudia v roku 2021 potrebujú a ani o tom nevedia. Ale to už necháme na samotného rappera. My by sme si to pozreli.

Foto: N’Golo Kanté, Pridenyyy, Chelsea IG + IG Pridenyyy

Odporúčame