Skladba dostupná na YouTube: Moja Reč, Separ a Tina v jednej z TOP spoluprác roka

Táto skladba je vonku už o niečo dlhšie. Avšak, najprv bola dostupná iba na Spotify, o niekoľko dní už na všetkých streamovacích službách a včera bola uverejnená aj na platforme YouTube, kde je dostupná absolútne všetkým. Moja Reč vydáva kvalitný nový album, kde sa objavuje aj track Srdce Plače v spolupráci s Tinou a Separom. Vzhľadom na to, že táto dvojica po niekoľkých rokoch prestala tvoriť pár, tento song naberá úplne nové kontúry.

Delik, Supa, Separ a na refréne Tina. Vyslovene luxusná spolupráca plná vynikajúcich myšlienkoch a rýmov, ktorá sa dotkne aj vašej duše. Nič extra k tomuto tracku písať nemusíme, jedná sa o jeden z featov, ktoré sú „odsúdené“ na úspech. A ako píšeme vyššie, medzi Separom a Tinou sa udiali pomerne nedávno isté veci, ktoré pohľad na tento song posúvajú niekde úplne inde.

Skladba je umiestnená na albume Mojej Reči ZASEDOMA, ktorý by mal patriť medzi ozdoby tohto roka a ak bude obsahovať skladby ako je táto, tak to tak skutočne bude. Kombinácia MR, Separa a Tiny je v tomto prípade naozaj podarená, pričom, čo sa lásky týka, tak každý si prešiel lepšími aj horšími momentami a v niektorých riadkoch sa určite nájde.

Foto: Srdce Plače, skladba na YouTube

Odporúčame