Simpsonovci opäť prenikajú do nášho sveta: Hokejový tím v AHL sa premenuje podľa toho zo žltého Springfieldu

Foto: Facebook/The Simpsons

#Simpsonovci sú tu s nami už vyše 30 rokov a nič nenasvedčuje tomu, že by sa chýlili ku svojmu koncu. Ich kvalita síce upadá, no musíme povedať, že stále sa dokážu nájsť epizódy, ktoré nás dokážu nielen dojať, ale aj poriadne pobaviť. Veľká škoda ale, že ich už je tak málo.

Hollywood, Simpsonovci aj hudobníci: Predpovedali Trumpovo víťazstvo už pred rokmi!

V priebehu troch dekád sme mali možnosť vidieť nespočetné množstvo príbehov a mnohé z nich sa dokonca stali skutočnosťou. Dokonca aj nedávna kúpa celého štúdia Fox štúdium Disney. Zo Simpsonovcov sa stal jednoducho kult a súčasť americkej kultúry. To si uvedomujú aj v jednom zo skutočných Springfieldov (v Spojených štátov je ich viac ako 30), konkrétne v Massachusetts.

Práve tu hrá hokejovú AHL farma Floridy Panthers, ktorá nesie názov Springfield Thunderbirds. Pri príležitosti 30. výročia od uvedenia prvej epizódy Simpsonovcov sa tento tím rozhodol premenovať podľa toho, ktorý môžeš vidieť hneď v niekoľkých epizódach v seriáli. Konkrétne ide o Springfield Ice-O-Topes. Tím bude toto meno niesť od 25. januára do 1. februára. Pekná pocta žltej rodinke, čo povieš?

Zdroj: nhl.com,
Odporúčame