Sima radí dievčatám, aby nepoužívali filtre a facetune (VIDEOKLIP)

Sima

Sima - Bohyne (Youtube)

Sima vydáva posledný videoklip z jej najnovšieho EPčka s názvom Story

Prečo posledný? Jednoduchá odpoveď – pretože všetky skladby na EP Story už svoj videoklip majú. Sima posúva von pre fanúšikov videoklip na skladbu „Bohyne“, ktorá sa venuje čisto dievčenskej alebo teda ak chcete, ženskej tematike.  V nej spieva o tom, aby sa každá žena cítila ako originál a že je v poriadku, ak vyzerá inak ako ostatné ženy. Nemusí mať žiadne komplexy, nemusí používaž filtre ani facetune, aby sa podobala na hviezdy z Instagramu, ktoré robia v podstate to isté. Potom zaniká spomínaná originalita a ženy sa snažia vyzerať rovnako podľa jedného vzorca.

⇒ EP STORY aj s merchom nájdeš v predaji na TOMTO ODKAZE

Ženy, jedlo a tanec. To je nový klip od Simy

Videoklip dali dokopy Sima a Juraj Škula, ktorý sa ujal réžie a scénára, pričom bol aj za kamerou. Vieme, že Sima si potrpí na tom, aby vložila svoju kreativitu na 100% do každého videa. Aj preto pozvala na natáčanie tanečníčky, ktoré tvoria spoločne s ňou bohyne. Samotný klip sa točil v luxusnom zámockom hoteli Galicia Nueva v Haliči a podieľalo sa na ňom množstvo ľudí, ktorých mená nájdete pod klipom na Youtube. V ňom predvádzajú dievčatá nacvičené tanečné prvky a pózy, majú obrovské hody za ešte väčším stolom a taktiež sa promenádajú v rôznych častiach hotela so skvelým tanečným vibe-om. O hudbu sa postarali H0wdy & Gajlo. Mix a master zastrešil Maiky Beatz.

EP Story ponúka množstvo farebného merchu!

K novému EP STORY si Sima pripravila aj široký výber veľmi vydareného merchu. Okrem klasických kúskov ako napríklad mikiny, tričká alebo čiapky si Sima pre teba pripravila aj moderné klobúky, štýlové ľadvinky alebo aj štýlové vaky! Tak ako v prípade nosičov, aj merch nájdeš V PREDAJI NA TOMTO LINKU.

Najúspešnejšia slovenská raperka Sima vydáva očakávané EP STORY

Odporúčame