Sima a Tina si získajú tvoju pozornosť. Toto je singel „RIŤ“

Áno, čítaš správne. Sima a Tina spojili sily, aby vytvorili song, ktorý niekoho pobaví, iného upúta a ďalších pohorší. Pozornosť mu ale chýbať istotne nebude. Toto je skladba s názvom „RIŤ“. Ak si zvedavý, o čo sa jedná, čítaj ďalej.

Sima a Tina na feate

Kombinácia interpretiek, ktorú by si možno nečakal. Je však realitou a púta. Song „RIŤ“ si minimálne zo zvedavosti pustí veľké množstvo poslucháčov. Za niekoľko hodín na YouTube má táto skladba takmer sedemdesiat tisíc views, čo samo o sebe potvrdzuje to, čo píšeme vyššie.

Tu je spomínaný singel „RIŤ“. Produkčne sa oň postarali, ako to už pri Sime býva zvykom, H0wdy & Gajlo.

Hneď po prvom vypočutí je jasné, že sa jedná o skladbu, ktorá bude polarizovať poslucháčov. Reakcie sú rôzne, ale idea nie je zlá. Teda, záleží na uhle pohľadu.

Rozhodne sa jedná o vec, ktorá bude pútať pozornosť veľmi dlhý čas. A samotný názov? K pomenovaniu „RIŤ“ zrejme netreba nič extra dodávať. Alebo sa mýlime?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze. Napríklad, mohlo by ťa zaujímať, čo sa stalo s Plexom. Rapper sa ozval po naozaj dlhej dobe, po približne dvoch rokoch. Viac sa dozvieš, keď klikneš sem.

Photo credits: Sima, Sima feat Tina – „RIŤ“, YouTube

Odporúčame