Si Slovák srdcom aj vedomosťami? Príď na náš Hashtag kvíz na pláži a ukáž všetkým, čo vieš o svojej domovine

Hashtag kvíz. Zdroj: Martin Mondok/Hashtag.sk

#Veľké množstvo tímov, múdrych hláv a poriadne súťaživá nálada. To sprevádza Kvízy s Hashtagom, ktoré sa odohrávajú každé dva týždne na bratislavskej Magio pláži. Na Tyršovo nábrežie zamierime aj dnes (29. júla), kedy spolu s Rozumbradami otestujeme ľudí z ich vedomostí o našej malebnej krajine.

Hashtag kvíz. Zdroj: Martin Mondok/Hashtag.sk

Počas nášho posledné kvízu poriadne potrápili mozgové závity našich súťažiacich otázky zo sveta filmu. Ten bol zameraný nielen na filmových nadšencov ale aj klasických „pozeračov“ filmov. Rovnako ako pred dvomi týždňami, aj teraz sa môžeš tešiť na 60 zaujímavých a zábavných otázok, ktoré poriadne preveria tvoje vedomosti o Slovensku. Tento kvíz je okrem iného podľa Lukáša Polesňáka z občianskeho združenia Rozumbrady výnimočný aj tým, že na ňom spolupracoval jeden spriatelený kvíz.

Hashtag kvíz. Zdroj: Martin Mondok/Hashtag.sk

Okrem tohto kvízu, ktorý sa koná už o pár hodín, konkrétne o 18:30 v časti Cowork zóny na Magio pláži, sa môžeš o dva týždne na športový. Báť sa ho však rozhodne nemusíš, zvládnuť by ho mal aj klasický fanúšik. Vrcholom leta bude špeciálny kvíz. „Zavŕšime to naším Rozumbrady špeciálom, kde dáme tie naj témy, ktoré sme kedy mali,“ dodal Lukáš Polesňák.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame