Sezóna festivalov je konečne tu! Nevieš čo si obliecť? Inšpiruj sa týmito outfitmi

Foto: Krists Luhaers/Unsplash.com

#Najlepšia časť roka je tu. S letom sa spája slnko, pláž, zábava a najmä skvelé festivaly. Je úplne jedno, či sa na festival chystáš niekam do zahraničia alebo sa staneš súčasťou tých domácich.

Jednou z mnohých starostí je určite aj výber správneho outfitu. Festivaly totiž nie sú iba o rifliach, teplákoch či šiltovke. Tento rok letia divoké farby a to najmä modrá, fialová, žltá ale aj dúhová. Nemali by sme zabúdať ani na staré dobré neónové farby.

https://www.instagram.com/p/BysPYoiIEIP/

Festival je najmä o zábave a šialenosti, tak sa vyblázni a neboj sa kombinovať ani niekoľko krikľavých farieb naraz. V kurze sú tiež batikované vzory, trblietky, flitre, volány alebo strapce.

Na festival by si si mala obuť tradičnú klasiku – kovbojské čižmy, ktoré sú nielen šik ale aj veľmi pohodlné. Povinným doplnkom je klobúk, ktorý ťa nielenže ochráni pred pálivým slnkom, ale celému looku dodá šmrnc. Pokiaľ však klobúky nemáš rada, stav na staré dobré kvetinové čelenky.

Oblečenie na festival by malo byť z ľahkých materiálov a ako doplnok tiež môžeš zvoliť ľadvinku, ktorá je hitom tohto roka. Tu je niekoľko outfitov, ktorými sa môžeš inšpirovať:

https://www.instagram.com/p/ByrM8yhgEZV/

https://www.instagram.com/p/BwNaaLYnk00/

https://www.instagram.com/p/Bk-J-mchWg9/

Odporúčame