Sexica Hrmová hodnotí jej rok 2017: Zbalila kufre a Slovákov provokuje z exotiky!

Instagram

#Zatiaľ čo si mnohí Slováci užívali najkrajšie sviatky doma alebo na horách, bývalá televízna minihviezdička a aktuálne youtuberka Jana Hrmová sa ešte na jeseň rozhodla zbaliť kufre a odísť do exotiky. Cieľovou destináciou krásnej čiernovlásky sa stala romantická Dominikánska republika, kde dokopy strávi dlhé tri mesiace.

Jana Hrmová vpustila jej fanúšikov do súkromia. Odpovedala na to, s kým je na dovolenke, kedy si plánuje založiť rodinu aj to, aký bol jej rok 2017. Prezradila tak, že na dovolenke je s frajerom, s ktorým je už vyše roka, ale doteraz ho nikto nevidel, pretože jej milý sa stráni medializácie. Zrejme má jej vyvolený ale výbornú prácu, keďže si mohol dovoliť odísť na dlhý čas do zahraničia.

Dôvod, pre ktorý sa rozhodla ísť na dlhé tri mesiace na dovolenku je jednoduchý – chcela si oddýchnuť. Vo videu, v ktorom odpovedala fanúšikom na otázky zároveň prezradila, že jej rok 2017 bol asi najlepším v živote. Rozbehla sa jej kariéra youtuberky a pribúda aj počet followerov na Instagrame. Tomu sa ani nečudujeme, keď tam uverejňuje fotografie z dovolenky, na ktorých Jana vyzerá naozaj nádherne a očarujúco. Posúďte sami!

 

Odporúčame