Sexi blondínka nás pred rokmi bavila hitmi, nastala veľká zmena: Najkrajšia fotografia známej speváčky

instagram

#Londýnčanka, ktorá sa narodila 26. novembra prerazila vďaka skvelému hlasu a piesňam, ktoré si zamiloval a poznal celý svet. Veď si len spomeňte na slová z refrénu …“I bruise easily, so be gentle when you handle me. Theres a mark you leave like a love heart carved on a tree. I bruise easily…“. Už viete o kom je reč?

Natasha Bedingfield debutovala albumom Unwritten v roku 2004 a dosiahla obrovský úspech. Predalo sa z neho viac ako 2,5 milióna nosičov a Natasha razom čarovného prútika patrila k vyhľadávaným speváčkam a vypredávala koncertné haly. Žiaľ, jej druhý album už taký úspešný nebol a pár rokov o speváčke nebolo počuť.

Našťastie vďaka sociálnym sieťam informovala svojich fanúšikov o osobnom živote a len nedávno prekvapila úžasnou správou. Keď zverejnila nasledujúcu fotografiu na internete, spustil sa hotový ošiaľ a o speváčke sa opäť začalo písať. Natasha bude už onedlho baviť svojim hlasom jej maličké bábätko. Doteraz sa pochválila niekoľkými fotkami s tehotenským bruškom a všetky patria k najkrajším jej života. Gratulujeme!

https://www.instagram.com/p/BaRzrINlXcQ/?taken-by=natashabedingfield

Odporúčame