Domov » Fresh » Sexi anjelik z Victoria´s Secret: Mal to byť jej veľký deň, vykľul sa z toho trapas! Vyjadrenie modelky

Sexi anjelik z Victoria´s Secret: Mal to byť jej veľký deň, vykľul sa z toho trapas! Vyjadrenie modelky

Sexi anjelik z Victoria´s Secret: Mal to byť jej veľký deň, vykľul sa z toho trapas! Vyjadrenie modelky

Zdroj: unsplash.com

#Modelingová sféra nie je taká pozlátená ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Modelky musia držať prísne diéty a aj miligram tuku naviac je prehrešok. Každý deň sa zúčastňujú množstva kastingov na rôzne prehliadky či reklamy a medzi modelkami vládne boj o lukratívne kšefty. Okrem prestíže im to totiž zabezpečí pekný balík peňazí.

Dostať sa na prehliadku svetoznámej a obľúbenej značky Victoria´s Secret je nielen poctou ale aj akýmsi kariérnym vrcholom pre dievčatá z modelingu. Dokonalá prehliadka krásnych tiel, ktoré sú sporo odeté a majú na sebe aj ťažké krídla bola vždy krásna a veľkolepá. Podobne to vnímala aj Ming Xi, až kým na vlastnej koži neokúsila, aké to je…

Nevedno, či Ming Xi nezvládla obrovský stres, ktorý ju musel sprevádzať, alebo zapôsobila jednoducho gravitácia, avšak stalo sa jej to, čo je nočnou morou každej modelky – spadla. Pomocnú ruku jej podala až ďalšia modelka a Ming Xi potom úspešne odkráčala do zákulisia. Tento okamih však zachytili diváci, ktorý zhrozene skríkli a behom chvíle sa už video objavilo na sociálnych sieťach.

V utorok napísala Ming Xi svoje vyjadrenie na Instagrame, kde poďakovala ľuďom za podporu a zároveň priznala, že išlo o najťažší moment v jej kariére. Ktovie, aké to bude mať pre ňu dôsledky v nasledujúcej kariére. Isté však je, že okrem prvotného trapasu si vyslúžila aj množstvo podpory na internete od ľudí. Veď aj zlá reklama je reklama.

 

 

Autor: #Marcela