Seriálová Rosalinda vôbec nestarne: Vek by jej nik neuhádol, pikantná foto z pláže

Facebook

#V roku 1999 sa zaradila medzi najkrajšie herečky a speváčky zároveň. Ďakovať za to mohla telenovele Rosalinda, v ktorej stvárnila hlavnú rolu. Telenovala, ktorá sa vysielala aj na Slovensku, spôsobila medzi divákmi hotový ošiaľ. Thalia bola nádherná, ale to, ako vyzerá dnes, je priam dych vyrážajúce.

Ariadna Thalía Sodi Miranda sa narodila v roku 1971 v Mexiku, avšak meno, s ktorým sa prezentuje na verejnosti je iba Thalia. Patrí k malej skupinke umelcov, ktoré si nevynucujú pozornosť škandálmi. Od roku 2000 je vydatá za úspešného podnikateľa, s ktorým má dve deti a s ktorým žije (aspoň na oko) usporiadaným životom.

I napriek tomu myslí na svojich fanúšikov a pravidelne ich zásobuje zábermi zo svojho súkromného života. Po zverejnení jej najnovších fotiek je však ťažko uveriteľné, že takto vyzerá 46-ročná mamina, o ktorej nie je známe, žeby si ľahla pod nôž plastickému chirurgovi. Rozkošná tvár, hustá hriva a úsmev, ktorým očarí nejedného chlapa. Oveľa viac však udrie do očí jej chudá postava. Ako to tá Thalia robí?

Odporúčame