Separov album Pancier je hotový! Dnes nám z neho posiela prvú ochutnávku

Keď v závere minulého roka Separ ďakoval svojim fanúšikom za výborný rok a zároveň oznámil nový sólový album na rok 2017, predpokladalo sa, že album uzrie svetlo sveta najskôr na jeseň tohto roku. Kto však pravidelne sleduje Separove sociálne siete postrehol, že písanie a nahrávanie mu ide ako po masle a len pred niečo vyše týždňom oznámil, že album je hotový.

Separ nezabudol dodať, že to bude asi tak o tri triedy vyššie, ako všetko, čo doteraz vydal. Obaja chalani z DMS sú vo výbornej forme a my toto tvrdenie berieme maximálne vážne, a veľmi sa na album tešíme. Ako už bolo od začiatku jasné, doska ponesie názov Pancier. Tento počin bol nahratý za približne 3 mesiace a mal by obsahovať 17 skladieb.

Prejdime už ale k podstate dnešného článku, a tou je, že Separ nám konečne po dlhom čakaní odkrýva svoje dielo prvou ochutnávkou v podobe Intra do albumu. Skladba dostáva aj výborný vizuál z dielne A-Team Productions, na ktorom sa objavili aj viaceré zásadné mená našej rapovej scény. Určite ste všetci maximálne nedočkaví, takže vás už nebudeme ďalej zdržiavať. Nech sa páči!

Odporúčame