Separ prezentuje track k značke Hood Hero. Na IG postol fotku, kde je aj Pil C

O Separovi sa v posledných dňoch hovorí najviac za posledné obdobie. Rešpektovaný rapper, ktorý odprezentoval v apríli nový album OG, oznámil, že doterajšia úspešná značka Pirat Army prešla rebrandingom a odteraz bude známa ako Hood Hero. Okrem toho, Separ pripravuje track (alebo dokonca tracky) s Pil C-m, s ktorým kvôli rôznym záležitostiam dlho netvoril. Je sa na čo tešiť.

Hood Hero je mini-skladba, ktorá má necelé dve minúty, ale Separ v nej veľmi jasne dá najavo, čo môžu ľudia očakávať od novej značky Hood Hero. Člen skupiny DMS presne vie, čo má urobiť, aby bol jeho nový projekt, respektíve vynovený projekt, úspešný. A aj to robí. Nenechajte sa zmiasť, na albume OG je taktiež track Hood Hero, pričom sa tam objavuje aj jeho remix. V tomto prípade sa ale jedná o nový song, ktorý je venovaný nástupkyni Pirat Army. Musíme povedať, že aj keď to nemá ani dve minúty, je to poriadne kvalitné. Jednoducho Separ.

A okrem toho Separ rozvíril hladinu diskusií, keď fotografiou na svojom profile na sociálnej sieti Instagram potvrdil, že pracuje na trackoch, kde bude aj Pil C. Túto problematiku sme rozoberali v osobitnom článku, títo dvaja spolu tvoria po dlhej, ale poriadne dlhej dobe. Musíme povedať, že na ich feat sa tešíme. I keď, z toho, čo Separ zverejnil, je na mieste si myslieť, že sa bude jednať o viacero skladieb. Pil C a Separ, to je vyj.baná mánia, veď si len spomeňte.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame