Separ prepisuje dejiny slovenského rapu: Na rok 2025 ohlásil koncert na futbalovom štadióne

Separ

Separ prepisuje slovenský rap (Zdroj: Instagram.com/separ_dms)

#Na svoj najväčší projekt v kariére nás Separ chystal pomerne dlhší čas, pričom veľmi dlho sme nemali takmer žiadne indície o čo vlastne pôjde. Všetci skalní fans samozrejme okamžite pozornosť, pretože sa Monsignor vyjadroval tak, že už onedlho bude potrebovať skutočne všetkých! Malo by ísť podľa jeho slov o jedinečnú vec, pričom posledné dni bolo ohlásenie tejto novinky už naozaj na spadnutie.

Nové limity slovenského rapu

My sme samozrejme premýšľali, či to bude nový projekt, koncert, produkt alebo čokoľvek iné… Avšak podľa IG stories z posledných dní sa nám to celé začalo kryštalizovať! Separ totiž zavesil na svoje IG story teaser, že už teraz v nedeľu sa to celé spustí… Dostali sme takisto aj kratšiu videoupútavku, kde sa na bratislavskom štadióne Tehelné pole zobrazuje dátum 6.9.2025… Čo už samo o sebe pravdepodobne mnohé prezrádilo, ale my sme si teda samozrejme radšej počkali na oficiálny oznam, než byb sme robili unáhlené závery… A ten práve dnes cez obed aj konečne dorazil!

Tak a už je to oficiálne! Na avízovaný dátum 6.9.2025 ohlásil Separ svoj veľkolepý koncert na bratislavskom futbalovom štadióne Tehelné pole. V priloženom reelsku môžeme vidieť útržok z jeho rozhovoru počas Pancier Tour, kedy povedal, že jedného dňa odohrá svoj koncert práve na vtedy ešte iba stavanom novom Tehelnom poli… A ten čas práve teraz dorazil, čo je pri kapacite 30 000 návštevníkov (za predpokladu vypredania) skutočne obrovský krok v prekonávaní limitov slovenskej rapovej scény!

Na ceste je aj nový album

Ak ťa táto novinka neposadila ako rapového fanúšika do stoličky… Tak už potom nevieme čo by mohlo. Každopádne podľa zverejnených ukážok sa môžeme tešiť na skutočne veľkolepú show, počas ktorej vraj Separ zahrá aj skladby z prerezu celej jeho kariéry, ktoré ešte nikdy naživo nehral.

No ale ak ti stále nestačí, tak zároveň sme dostali oficiálne oznámené, že začiatkom budúceho roka Separ vydá aj svoj ďalší sólový album, ktorý sa svojho oficiálneho krstu dočká práve počas show na Tehelnom poli! Čo sa týka lístkov, tak momentálne máš možnosť registrovať si ich, pričom ich oficiálny predaj sa začne 10. júna!

Naše dojmy

Slovenský rap má stále kam sa posúvať a krok s cieľom vypredať futbalový štadión Tehelné pole je rozhodne krokom, ktorý môže písať jeho modernú históriu. Je krásne sledovať, ako sa roky dozadu začali diať prvé skutočne väčšie rapové koncerty v bratislavskej Hunt Arene, kde sa nastavovali limity na 5000 divákov. Potom prišli koncerty v Inchebe, na trnavskom štadióne, pražská O2 Arena, Zimný šľtadión Ondreja Nepelu… A my sa naozaj nemôžeme dočkať toho, kam sa toto všetko bude posúvať ďalej.

Ale z pohľadu rapových fanúšikov žijeme momentálne naozaj zlaté časy, tak si to spoločne vážme a podporme túto krásnu udalosť všetci spoločne! 

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame