Separ posiela von druhú ochutnávku z albumu Pancier a spolu s ňou spúšťa aj predpredaj albumu

Ruku na srdce, koľko z vás sa náramne potešilo, keď Separ minulý rok oznámil, že chystá ďalší sólový projekt. Je pravda, že tento rok vychádza naozaj dosť zaujímavých a určite aj kvalitných albumov. Aktuálne obdobie musí byť pre fanúšika rapu veľmi pekné, keďže len nedávno vydal svoj album MOMO, a teraz je rad na Separovi. Z nového albumu Pancier sme už mali možnosť vypočuť si Intro, dnes prichádza na rad druhý track.

Skladba nesie názov Vždycky Bol a nechýbajú na nej ani hostia – Majk Spirit a Maxo. Na doske nesie tento track číslo 12 a o produkciu sa postaral legendárny český DJ Wich. Skladba nesie aj sprievodný videoklip, o ktorý sa postaral A-TEAM PRODUCTION

Okrem novinky je od dnešného dňa v predpredaji aj samotný album Pancier, ktorý už tradične objednáš na shope RukaHore. Spolu s predpredajom vyhlásil Separ na svojej fanpage aj mimoriadne zaujímavú súťaž o limitovaný kus tenisiek Air Jordan, stačí si objednať album. Takisto, veľká časť zárobku z predaných albumov sa venuje na korytnačky slonie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *