Separ píše, že život je podľa neho super. Odpovedá fanúšikovi, ktorý si to nemyslí

Ak sledujete Separa na sociálnych sieťach pravidelne, určite ste si všimli, že v poslednom období bol o niečo menej aktívny ako tomu bolo v minulosti. Niet sa čo čudovať, v súkromí si prechádzal nie práve najjednoduchším obdobím, okrem toho si treba uvedomiť aj to, že kultúra dostávala jeden úder za druhým a okrem príspevkov, ktoré by neprajníci označili za sťažovanie sa, prakticky nebolo čo dávať. 

Separ akceptoval, že musel preložiť dlhoočakávanú tour k svojmu aktuálnemu albumu OG. Teda, že ju musel preložiť opakovane. Situácia je, aká je. Teraz gro svojho času venuje svojim deťom a vyzerá, že je to balzam pre jeho dušu. Najnovšie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že ŽIVOT JE SUPER a pridal k tomu fotografiu, ktorá vyslovene zhmotňuje idylku, pohodu a príjemné jesenné počasie.

Zaujímavá situácia nastala v sekcii komentárov, kde sa jeden Separov priaznivec z Českej republiky ozval. „Ako pre koho. Keď musíš pracovať ako zm.d a väčšinu kešu dávať mamke, ktorá je na invalidnom dôchodku a má stova na jedlo.“ Separ si komentár všimol a fanúšikovi, ktorý sa nachádza v náročnej životnej situácii odpovedal.

„Tiež som sa nenarodil bohatý, ale si frajer za to, čo robíš,“ napísal jeden z najpopulárnejších slovenských raperov. Čech následne ešte odpísal a poďakoval Separovi za komentár. Ak si chcete prečítať celú diskusiu, ktorá s týmto súvisí, nájdete ju pod priloženým príspevkom.

Ono, každý máme svoje radosti a starosti a nie nadarmo sa hovorí, že ťažko je ľahko žiť.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame