Separ opäť prispieva k dobrej veci | Jeho podiel z predaja rúšok skončil v zvieracích útulkoch

Separ pomáha zvieracím útulkom

Separ prispieva útulkom. Ziskom z predaja jeho rúšok prispel na dobrú vec. Zdroj: DMS YouTube

Separ pred niekoľkými dňami vydal jeho štvrtý sólový album OG, ktorý sa pravdepodobne bude ešte niekoľko týždňov držať na najvyšších priečkach rebríčkov. Albumu OG sa však tentokrát venovať nejdeme. Keďže svet zasiahla pandémia koronavírusu, množstvo interpretov po celom svete sa rozhodlo pre výrobu štýlových (i menej štýlových/nevkusných) rúšok pre svojich fanúšikov. Väčšina z nich si síce podiel z predaja nechala, nájdu sa medzi nimi aj výnimky, ktoré prispeli na dobrú vec. Medzi týchto interpretov patrí aj Separ, ktorý je svojou pomocou pre rôzne organizácie už nejakú dobu známy.

Separ pomáha zvieracím útulkom
Separ prispieva útulkom. Ziskom z predaja jeho rúšok prispel na dobrú vec. Zdroj: DMS YouTube.

Nezbaudni sledovať nás sledovať na YouTube a Instagrame, kde ťa pravidelne informujeme o všetkom dôležitom zo sveta hudby.

Určite si si na sociálnych sieťach Separa všimol jeho návrh rúšok, ktoré predával prefpre na Slovensku a v susedom Česku. Dodal taktiež, že celá jeho časť zo zisku poputuje na zvieracie útulky, pretože práve tie dostávajú počas pandémie veľmi zabrať, no bohužiaľ, nie veľmi veľa ľudí si to uvedomuje. Preto v spolupráci s predajcami krmív Acana vymysleli spôsob, ktorým pomôžu stovkám domácich zvierat. Separ z celého jeho zisku nakúpil to, čo zvieratá potrebujú, pridali sa k ním priatelia zvierat zo spomínanej Acana, a tak mohli rozdať viac ako jeden a pol tony potravín, pamľskov, podstielok a množstvo ďalšieho.

Útulky vo Veľkom Mederi a Orechovej Potôni majú vďaka tejto pomoci aspoň ma chvíľu o problém menej, no my by sme veľmi radi chceli apelovať aj na našich čitateľov. Pokiaľ môžeš, skús aj ty podporiť útulok v tvojom okolí a sprav radosť nevinným zvieratám. Zavolaj to útulku, ktorý sídli v tvojej blízkosti, spýtaj sa čím môžeš pomôcť kúpou a prispej. Môžeš si predsa odpustiť jedno posedenie z partiou na novootvorených terách a reálne pomôcť. My to spravíme.

Odporúčame