Separ odhalil cover a tracklist k pripravovanému albumu: Na featuringoch nájdeme viacero mien z novej školy

Separ (foto: Facebook.com/separ.dms)

#Separ na sociálnych sieťach už dlhšie avizuje svoj ďalší sólový album s názvom OG. Začiatkom februára sme si mohli vypočuť aj rovnomennú skladbu, ktorá zožala samé pozitívne reakcie. Zo Separovej strany je to však len malá ochutnávka. Raper neustále pripomínal dátum 4. apríl, pričom v tento deň neuzrie album svetlo sveta, ale spustia sa predobjednávky a fanúšikovia si budú môcť vypočuť snippet.

VIDEO Separ si v roku 2020 ukradne celú scénu pre seba: Vydáva nové sólo, sleduj prvý song aj videoklip

Ten by mohol presvedčiť nerozhodnutých ľudí k zakúpeniu tohto CD. Naposledy nám Separ poskytol viaceré informácie, a to ako bude vyzerať cover. Taktiež odhalil, kto sa objaví na featuringoch. Nájdu sa tam aj zaužívané mená na našej scéne, ako kolegovia z DMS-ky, Nerieš, Tina, Yzomandias, Nik Tendo, Karlo či Ben Cristovao.

Okrem nich sa však môžeme tešiť aj na mnoho mien z novej vlny, medzi nimi napríklad Erik Tresor, Astral Kid 22, Dokkeytino, Tisci, TVRNFLX či Dano Kapitán. Čo hovoríš na cover a hostí? Myslíš, že Separ doručí ďalšiu bombu na slovenskej scéne? Pokojne sa s nami podeľ o svoj názor v komentároch nižšie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms),

Zdroj: https://www.instagram.com/separ__dms/
Odporúčame