Separ mení názov svojej značky. Zabudni na Pirat Army, toto je Hood Hero

Separ už dávnejšie deklaroval, že séria merchu Pirat Army tento rok oficiálne končí, jednoducho, že veci, ktoré mali medzi ľuďmi nesmiernu popularitu, už nebudú niesť tento názov. Separ to označil za koniec jednej etapy, ale dodal, že čoskoro sa jeho priaznivci môžu tešiť na niečo nové. Nuž, už sa aj dočkali – prichádza rebranding, z Pirat Army sa stáva Hood Hero.

Separ o tom informoval na svojom profile na Instagrame.

https://www.instagram.com/p/CGDFyPMFQXF/

K zmene názvu sa podrobne vyjadril. „Značka PIRAT ARMY dnešným dňom mení názov. Tak ako veľa z vás správne tipovalo, nový názov značky je HOOD HERO!,“ informoval svojich priaznivcov a pokračoval ďalej: „LOOK BOOK video zverejníme už túto nedeľu na našom novom YouTube kanáli Hood Hero. Aby ti nič spojené so značnou neuniklo, daj nám ODBER.“ 

Očakáva sa, že zmena názvu nebude znamenať, že Separ príde o svojich doterajších zákazníkov. Práve naopak, vzhľadom na doterajšiu kvalitnú prácu je reálnejším scenárom, že fan base, ktorú člen DMS okolo svojho merchu buduje, bude ešte väčšia ako tomu bolo doteraz.

Pred pár dňami navyše Separ ešte zverejnil, že dostupné pre verejnosť sú aj nové OG šiltovky, čo viacero jeho fanúšikov ocenilo. Musíme povedať, že sa mu tento produkt naozaj podaril.

Foto: Hood Hero, profil Separa na Instagrame

Odporúčame