Separ hovorí o tom, že album nepotrebuje promo: Spustili sme to len tak

Väščinou sme svedkami toho, že keď slovenskí alebo českí raperi pripravujú album, jedná sa o projekt, ktorý je dlhoočakávaný. Ale položme si otázku, ktorú si dodnes možno nikto nepoložil – je skutočne potrebné, aby album sprevádzal do detailov prepracovaný marketing a rozsiahle oznamovanie? Nuž, chalani z DMS nám dali odpoveď. Jasnejšiu, ako by možno čakal.

Separ sa o albume MDMS vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Práve sme spustili predobjednávku nového albumu. Len tak, 15 skladieb, nový album. August je vraj najhorší mesiac na dropovanie HOCIČOHO, nie to ešte albumu,“ rozpísal sa.

„Nerobili sme ani žiadne promo. Tak teraz je to už len na vás, na fans, akých tu nemá nikto, len MY,“ píše. Nuž, môžeme polemizovať o tom, či by tisíce objednávok za prvé hodiny mali iné kapely či interpreti.

„Včera večer sme spustili predobjednávku nového albumu MDMS, za noc ste ukázali, že tu podporu máme obrovskú. Aj len tak v p***, v strede leta,“ reagoval v ráno nasledujúci deň.

https://www.instagram.com/p/B0ktIhiiJq0/

Fun factom je, že medzi krajinami, kde DMS posiela album nebol uvedený Island. Ale vzhľadom na to, že im fanúšikovia písali, podotýkame, fanúšikovia z Islandu písali, že by si chceli objednať, bolo to tam pridané. Takže, ak počúvaš DMS a si na Islande, nemusíš zúfať.

Okrem toho DMS posiela albumy aj do Spojených štátov amerických a aj do Spojeného kráľovstva. Jednoducho kdekoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *