Separ dal do predaja rúška, dôvodom je pomoc zvieratám: Ľudia myšlienku podporili

Žijeme v ťažkých časoch, v ktorých sa niektorí z nás majú ťažšie ako tí druhí. O to viac je dôležité sú v súčasnej situácii pomáhať, predovšetkým tým, ktorí si sami pomôcť nevedia. Týka sa to aj ľudí, ktorí majú domácich miláčikov, ale momentálne z rôznych dôvodov nemajú financie na to, aby ich živili. Práve tomuto typu ľudí sa rozhodol pomôcť populárny raper Separ.

Svojim priaznivcom sa prihovoril na sociálnej sieti Instagram. „Dobrý deň, mám tu pre vás pár viet,“ začal svoj prehovor počas tohto týždňa. „Kvôli situácii, ktorá sa odohráva za oknami našich domov a bytov má hrozne veľa ľudí vážnu situáciu, ale málokoho zaujímajú napríklad zvieratá v útulkoch. Hrozne veľa ľudí dokonca odnieslo svoju mačku alebo psa do útulku, pretože nemajú „zbytočné“ peniaze napríklad na ich stravu,“ opisuje náročný obraz doby člen skupiny DMS.

„Veľa ľudí tam odnesie zviera, lebo sa ho bojí chodiť venčiť, z dôvod, že sa boja, aby sa nenakazili. Hrozne veľa útulkov je extrémne preplnených a bojujú o každú korunu, granule a podobne. PRETO so msa rozhodol dať do predaja tieto vysokokvalitné, na mieru robené rúška, z ktorých výťažok venujem na nákup kvalitných granúl pre útulky,“ oznámil autor aktuálneho rapového albumu OG na svojom profile.

„Cena rúška je 13 eur a garantujem vám, že je fakt na vysokej úrovni, čo sa účinnosti a kvality týka. Dizajn je cartoon chrup psa, aby to bolo symbolické. Rúško sa podľa mňa na veľmi dlhú dobu stane súčasťou našich outfitov, a toto sa dá používať opakovane, takže, keď si ho kúpiš, nie len, že budeš mať frajerské rúško, ale podporíš aj dobrú vec. Píšte mi tipy na útulky okolo Bratislavy alebo Senca, kde potrebujú pomoc,“ vyzval svojich sledovateľov.

Reakcia ľudí na seba nenechala dlho čakať, Separ ich primäl k aktivite. „Zapojilo sa vás dosť, no potrebujeme viac! Ak budete takí dobrí, prezdieľajte to, nech to vidí čo najviac ľudí. Ten, kto ešte nevie, o čo ide, rozbehli sme predpredaj certifikovaných ochranných rúšok, z ktorých výťažok chceme použiť na nákup granúl pre psy a mačky v útulkoch, na ktoré sa momentálne enormne vzťahuje dopad celej situácie ohľadom COVID-19 a ich situácia je žalostná. Ďakujem,“ dodal.

Separ sa tejto problematike počas práve končiaceho týždňa skutočne podrobne venoval a ľuďom sa cez príspevky či stories prihovoril viackrát. „Možno ste si všimli, možno nie, vymyslel som spôsobo, ako pomôcť aspoň pár útulkom, keďže sú všetky vo veľmi ťažkej situácii. Rúško, ktoré mám na tvári, je certifikované, kvalitné a jeho kúpou prispeješ na dobrú vec. Pomôž vyzbierať, čo najviac. Prezdieľaj to, podpor to, díky,“ dokončil známy slovenský raper.

Foto: Separ, Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *