Podcast, ktorý ti pomôže zmaturovať: Vypočuj si Schooltag a poraď si s literatúrou

Študentka na vysokej škole.

Budeš chodiť do školy s radosťou a prinesie ti očakávanú budúcnosť? (Zdroj: Unsplash.com)

#Učiť sa na maturitu môže po čase začať liezť na hlavu. Človek sa doslova utopí v spleti informácií, ktoré si donekonečna opakuje, až sa v hlave vytvorí guláš. Aj preto sme sa v Hashtag.sk rozhodli spustiť náš prvý podcast vôbec – sériu nazvanú Schooltag, v ktorej sa pozrieme na 25 maturitných okruhov zo slovenskej literatúry.

Prečo práve podcast? Chápeme, že čítať si dookola vypracované maturitné otázky v duchu či nahlas môže byť otrava, preto sme pripravili podcasty, ktoré ti učivo zopakujú pútavou formou a iným hlasom. Zároveň môžeš podcasty počúvať kdekoľvek, dokonca aj cestou v autobuse na maturitnú skúšku.

Podcast Schooltag má celkovo 25 dielov a nájdeš ich v klasických podcastových a streamovacích platformách ako iTunes/Apple Podcasts alebo Spotify. Takisto sme celý podcast zavesili na Youtube. Vypočuť si ho môžeš aj zo slovenskej podcastovej platformy Soundtier. Takisto nájdeš Schooltag v každej mobilnej podcastovej aplikácii, ako je napríklad Podcast Addict, RadioPublic, PodBean, alebo samozrejme, Apple Podcasts. Stačí v nich vyhľadať názov nášho podcastu a kliknúť na odber, prípadne zadať linku na RSS feed.

Schooltag tak nájdeš skutočne všade a je úplne jedno, ako preferuješ podcasty počúvať. Prajeme príjemné počúvanie a držíme palce pri maturite!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame