Občianska náuka na maturite? Žiadny problém, s týmto podcastom ju zvládneš raz-dva

Na niekoľkých minútach ti rozpovie o maturitných témach

Na niekoľkých minútach ti rozpovie o maturitných témach (Zdroj: GettyImages)

#Chystáš sa na maturitu z občianskej náuky, základov ekonomiky či ústavného práva? Práve pre teba je ako stvorený podcast Schooltag, ktorý sa venuje aj týmto témam. Stačí si nahodiť slúchadlá, vybrať tému a započúvať sa.

Čo je Schooltag? Maturitný podcast magazínu Hashtag.sk, v ktorom nájdeš všetko dôležité na skúšku dospelosti. Na niekoľkých minútach ti rozpovie o maturitných témach a počúvať ho môžeš kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše je úplne zadarmo.

Občianska náuka aktuálne ponúka 57 okruhov – od občianskych a ľudských práv, cez demokraciu, našu ústavu a deľbu moci až po novovekú filozofiu. So Schooltagom stačí vybrať okruh, ktorý si potrebuješ preopakovať a všetky ostatné starosti hodiť za hlavu.

Schooltag má aktuálne spracované štyri maturitné predmety a podcast nájdeš v tradičných aplikáciách, akými sú Spotify či Apple Podcast. Sme však aj na YouTube, slovenskej podcastovej apke Sountier a na Podcast Addict, RadioPublic, PodBean a podobne. Stačí si názov zadať do vyhľadávania, kliknúť na odber a začať počúvať.

Prajeme ti príjemné počúvanie a držíme palca na maturitnej skúške!

Maturitný podcast Schooltag
Maturitný podcast Schooltag (Zdroj: hashtag.sk)
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame