Sagan nie je jediný, komu praskli nervy: Pozrite si TOP vulgárne momenty slovenského športu

©BORA-hansgrohe / Stiehl Photography

#Sociálne siete sú plné urážok od, či na adresu športovcov. Len zriedkavo sa však stane, že by slovenské hviezdy športu boli zachytené na kamere pritom, ako im totálne prasknú nervy. Najčerstvejšou ukážkou je výpad Petra Sagana, ktorý počastoval vulgarizmami svojich súperov. Pekne po slovensky. Pozrime sa však aj na ďalšie zaujímavé prípady.

Sagan na adresu súperov

Petrovi Saganovi praskli nervy na pretekoch Miláno – San Remo pred niekoľkými týždňami, keď s ním jazdci v úniku nespolupracovali. Dostali za to takúto spŕšku vulgarizmov.

Martin Kližan a jeho nadávky

Slovenský tenista je známy jeho statusmi z Facebooku, kde hovoril napríklad o neandrtálskej skupine v Davis Cupe či nevyberanými spôsobmi častoval kritikov. V poslednom čase jeho nadávky zachytili aj ruchové mikrofóny na športových podujatiach. Špeciálne, keď po slovensky urazil a vulgarizmami počastoval turnaj v Miami.

Zdeno Chára sa pustí aj do krajana

Kapitán Bostonu Zdeno Chára nebol nikdy jemným mužom a keď bolo treba udrieť, tak udrel. Jeho bitka možno nezapadá k iným videám, keďže v nej chýbajú vulgarizmy. Ukazuje však, že keď mu prasknú nervy, pustí sa aj do krajana. Ako napríklad do Borisa Valábika.

Vladimír Weiss a jeho nenávisť k novinárom

Niekdajší tréner slovenskej reprezentácie Vladimír Weiss bol najsopevovanejším mužom, keď Slovákov doviedol na majstrovstvá sveta. Keď sa však reprezentácii prestalo dariť, začal mať problémy s novinármi. Ako napríklad na týchto dvoch videách. A jeho syn ide tiež v otcových šlapajach…

Slovenské florbalistky v úzkych

Dievčatá na MS do 19 rokov v Kanade asi netušili, že video unikne na internet. Stalo sa a Timea Patakyová sa tak stala nechcene hviezdou internetu.

 

Odporúčame