Sagan ako majster reklamy: Pozri si jeho najlepšie videá, pri ktorých sa budeš chytať za brucho

Peter Sagan (foto: © BORA - hansgrohe / Bettiniphoto)

#Je jasné, že Peter Sagan je ako jeden z najlepších cyklistov planéty silným magnetom pre všetky značky. No nebol by to on, ak by k reklamám, ktoré pravidelne servíruje nepristupoval s humorom a nadhľadom jemu vlastným.

Len pred pár dňami poslala značka bicyklov Specialized do sveta reklamu, v ktorej Sagan hovorí o tom, že Zem je plochá a hrá sa na televízneho moderátora spravodajstva.

My sme sa však pozreli aj na ďalšie zábavné reklamy, v ktorých Sagan účinkoval. Či už to boli jeho remaky Pomády alebo preteky s babkou na elektrickom bicykli. Nech sa páči.

Zem je plochá

Svet si robí srandu z ľudí, ktorí považujú Zem za plochú a tak je to správne. Sagan zahral skvelého moderátora a redaktora zároveň, aby nás presvedčil, že s elektrickými bicyklami je Zem skutočne plochá.

Preteky s babkou

Sagan v úlohe Rockyho, ktorý vyzve na súboj babku na elektrickom bicykli. Kým on potí na kopci krv, babka si ide v pohode. Táto reklama nemá chybu.

Remake Pomády

Toto video pred pár rokmi obletelo celý svet. Presne prerobená Pomáda s jeho, dnes už bývalou manželkou. John Travolta by mohol byť hrdý.

Plochá Zem II

Krátka, no celkom zábavná reklama na známu tému Plochej zeme.

Umelecký Sagan

Sagan dostal filmový štáb, auto a mohol si urobiť čo chcel. A toto je jeho výsledok.

Život je ako film

Trošku úsmevné a nemotorné video, no ide o pokračovanie zábavných filmových paródií. Gladiátor, Rocky, Pulp Fiction…

Odporúčame