S týmto podcastom sa môžeš učit na maturitu aj v izolácii: Schooltag ti pomôže s literatúrou, začni počúvať už dnes

Foto: Getty Images

#Pripravovať sa na tohtoročné maturity môže byť pekne problematické. Kvôli epidémii koronavírusu sa už zrušila ich písomná časť a nie je jasný termín ani ústnych maturít. Aj preto magazín Hashtag.sk nadväzuje na minuloročnú úspešnú sériu podcastov Schooltag, ktorú si vypočulo viac ako 10-tisíc minuloročných maturantov.

K pôvodným 25 dielom pribudlo 5 nových, v podcastových platformách a na Youtube tak nájdeš v skratke spracované učivo z literatúry. Prečo práve podcast? Chápeme, že čítať si dookola vypracované maturitné otázky v duchu či nahlas môže byť otrava, preto sme pripravili podcasty, ktoré ti učivo zopakujú pútavou formou a iným hlasom. Zároveň môžeš podcasty počúvať kdekoľvek, či už je to pri behu (s rúškom, samozrejme!), upratovaní doma alebo relaxovaní v tvojej izbe.

Podcast Schooltag nájdeš v klasických podcastových a streamovacích platformách ako Apple Podcasts alebo Spotify. Takisto sme celý podcast zavesili na Youtube. Vypočuť si ho môžeš aj zo slovenskej podcastovej platformy Soundtier. Takisto nájdeš Maturitu s Hashtagom v každej mobilnej podcastovej aplikácii, ako je napríklad Podcast Addict, RadioPublic, PodBean, alebo samozrejme, Apple Podcasts. Stačí v nich vyhľadať názov nášho podcastu a kliknúť na odber, prípadne zadať linku na RSS feed.

Maturitu s Hashtagom tak nájdeš skutočne všade a je úplne jedno, ako preferuješ podcasty počúvať. Prajeme príjemné počúvanie a držíme palce pri maturite!

Podcast Schooltag ti prináša kníhkupectvo Martinus.

Odporúčame