S M A R T – V L O G: Prečo by si nemal brať drogy a kedy musíš holiť mužskú nohu?

Smart. (Zdroj: YT/DMS Records)

#Ak máte radi Smarta z DMS, nemalo by vám ujsť, že je online nový S M A R T – V L O G, konkrétne s poradovým číslom 2. Opäť sa môžete tešiť na poriadnu dávku humoru, (nielen) rapového zákulisia a zaujímavých informácií. 

S M A R T – V L O G napĺňa očakávania 

V prvom rade je na mieste napísať, že S M A R T – V L O G naozaj napĺňa svoje očakávania, pričom pri jeho pozeraní sa nenudíte. Ak ste fanúšikmi vlogov z dielne DMS, prídete si na svoje, i keď v tomto videu absentujú Separ a Dame. V hlavnej úlohe je Smart, pričom celá epizóda sa opiera predovšetkým o tri body.

Sú nimi natáčanie podcastu Nezmyselná Trojica, kde sa môžete tešiť aj na Osťa a Beccu, následne tetovanie Smartovho podpisu na nohu fanúšika v rámci Inkfamous a do tretice letný festival Hip Hop Žije. Vieme vám garantovať, že uvidíte zákulisné veci, ktoré ste zatiaľ nevideli.

K tomu pridajme nesmierny humor, ktorý Laco so sebou prináša. Porozpráva vám o tom, že drogy sú zlé a marihuana je vstupná brána do záhuby, následne vám povie, že ich predával desať rokov, teda nepredával, teda, predával, ale iba 8, či vlastne 9. Skrátka, aby ste to lepšie pochopili, musíte si to pozrieť.

Na konci videa budete mať pocit, že to ubehlo veľmi rýchlo.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame