Rytmus zabáva svojich priaznivcov: Ako vyzeral, keď mal ťažké kosti?

Sú články, v ktorých ideme poriadne do hĺbky a snažíme sa vám ponúknuť podrobný názor na konkrétnu problematiku. Potom sú články, v ktorých vás chceme primárne informovať o dianí na slovenskej, českej alebo svetovej rapovej scéne. Nuž a z času na čas sa objavia články, ktorých primárnym (a prakticky jediným) cieľom je zlepšiť váš deň, vytrhnúť vás na krátky okamih z reality a vyčariť vám úsmev na tvári. Toto je jeden z nich.

Tí z vás, ktorí holdujú sociálnej sieti Instagram, tak vedia, že táto aplikácia aktuálne ponúka jeden efekt, ktorý vám pridá, ako to slušne napísať, niekoľko kilogramov vašej váhy navyše. Týmto spôsobom sa bavia milióny ľudí po celom svete, vo svojich stories to na sebe a známych skúšal napríklad aj Separ z DMS.

A potom je tu Rytmus, ktorý je známy tým, že to, čo pridáva na sociálne siete, je niekedy poriadne vtipné a snaží sa odľahčiť, i keď nemá problém písať aj o vážnych témach.

Na svojom profile zverejnil cover jedného zo svojich najpočúvanejších albumov KRAL, pričom k tomu napísal: „Pekný večer. Toto bolo v období keď som mal ťažké kosti.“ K fotke napísal, že nepoužil nijaký filter, ale kto tento legendárny album aspoň raz počúval vie, že je na ňom filter použitý. Je to ale vtipné, to sa musí nechať.

Rytmus nemá problém si sám zo seba vystreliť, čo mu veľa ľudí kvituje. Pričom, ak ho pravidelne sledujete viete, že už dlhé mesiace poctivo pracuje na tom, aby bol po fyzickej stránke, v skutočne dobrej forme.

Foto: Rytmus, ilustračné

Odporúčame