Rytmus ukázal nezverejnený klip: Povolanie syn ako ho nepoznáte

Facebook/Patrik "Rytmus" Vrbovský

#To je ocinove auto! (Povolanie Syn). Placíš mankinou kartou! (Povolanie Syn). S ‚podaj tašky‘ partou! (Povolanie Syn). Zdraví ťa na*ebaný Franto! (Povolanie Syn). Aj tieto slová obsahuje song Povolanie syn od najznámejšieho slovenského rapera Rytmusa.

Ako sa predpokladalo, aj z tejto pesničky sa stal nielen medzi mladými hit. O to väčšie očakávania boli od videoklipu, ktorý vznikol pod réžiou Pepeho Ehrenbergera. Kameru mal na starosti Michal Babinec a klip od vydania ( 3. 9. 2017) videlo viac ako 3,2 milióna ľudí.

Na prekvapenie mnohých sa ale v nedeľu zverejnil videoklip, ktorý označujú ako Neoficiálny klip z roku 2016. Je tak jasné, že Rytmus nebol s niečím spokojný a videoklip bolo treba celý na novo natočiť. Azda najvýraznejšie zmeny možno badať v čiernobielej vs farebnej verzii a aj vo výmene herca, ktorý sa zhostil úlohy rozmaznaného syna. I napriek tomu sa pod neoficiálnym klipom objavujú komentáre ako Šak tento je ešte lepší“ alebo „Neviem si predstaviť ako vysoko musia byť jeho laťky nastavené, keď takúto vec len tak ľahko zahodil a nahradil niečim lepším“. To, či sa vám viac páči oficiálny alebo neoficiálny klip necháme na vaše posúdenie.

 

Odporúčame