Rytmus reaguje na otázku fanúšika: Choď sa pozrieť na cintorín alebo onkológiu

Či už ho máte radi alebo nie, Rytmus, piešťanský raper, položil v úvode nového tisícročia na Slovensku rapové základy, z ktorých v neposlednom rade ťaží aj dnešná generácia mladých hudobných umelcov.

Samotný Rytmus má už 42 rokov, na svojom konte niekoľko ocenení, množstvo skladieb či albumov a naposledy aj boxerský zápas s kolegom Marpom. Toto športové podujatie len potvrdilo, že čokoľvek si Patrik Vrbovský zaumieni, sústredí sa na to a skôr či neskôr to dokáže. Jednoducho, mindset, ktorý si kedysi dávno nastavil, mu stále funguje.

V príspevkoch piešťanského rodáka na sociálnych sieťach badať, že Rytmus prešiel vývojom, ako prakticky každý človek, ktorý získava skúsenosti a starne. Patrik sa teraz sústreďuje na iné veci, ako tomu bolo v minulosti, zmenil ho aj vzťah s Jasminou Alagič, či fakt, že spolu čakajú dieťa.

Vidieť to aj na jeho reakciách na otázky fanúšikov. Pripájame veľmi trefnú odpoveď jednému priaznivcovi, ktorý mu napísal, že nie je spokojný so svojím životom. Rytmus neváhal a nespokojného divákovi jasne vysvetlil, že by mal byť vďačný za to, čo má a nelámať si hlavu nad problémami, ktoré niekedy nič neznamenajú. Viac už prezrádzať nejdeme, všetko je vysvetlené v priloženom príspevku.

Odporúčame